Kosmētika, Daba, Vegāniem

SEJAS SERUMS – NOZĪMĪGA SEJAS ĀDAS KOPŠANAS SASTĀVDAĻA

SEJAS SERUMS - NOZĪMĪGA SEJAS KOPŠANAS SASTĀVDAĻA

Sejas serums – papildu rūpes par sejas ādu

Sejas ādu ir būtiski ne vien mitrināt, bet arī atjaunot – īpaši parādoties pirmajām grumbiņām. Tā, piemēram, mūsu audos esošās hialuronskābes rezerves, kam pateicoties, gadu gaitā mūsu āda saglabājusies tvirta un elastīga, ar laiku zūd. Tādēļ, īpaši sasniedzot 30, 40 un 50 gadu vecumu, ir svarīgi šīs rezerves papildināt. Un labā ziņa ir – tas ir iespējams!   

Taču, vērojot sejas ādas kopšanas līdzekļu piedāvājumu veikalu plauktos, nereti iestājas apjukums no nosaukumiem un plašā piedāvājuma, kas ietērpts dažādās pudelītēs. Un šeit, savukārt, rodas jautājumi – cik daudz laika mūsdienu sieviete ik rītu var veltīt, lai uzklātu tos visus, un kā neapjukt un nesajaukt secību?

Tādēļ mans mērķis bija radīt vienkārši lietojamu un bagātīgu Sejas serumu ar hialuronskābi, kas attaisnos gaidas gan tām sievietēm, kuras vēlas pienācīgi parūpēties par ādu, gan tām daiļā dzimuma pārstāvēm, kurām nav bezgalīgi daudz laika ik dienas lietot neskaitāmus sejas ādas kopšanas līdzekļus. Seruma sastāvā iekļauts intensīvs vitamīnu komplekss – gan hialuronskābe, gan pentavitīns, gan arī smiltsērkšķu ekstrakts un arī C vitamīns.

Šī kombinācija intensīvi mitrinās ādu, dāvās tai nepieciešamo mirdzumu, mazinās esošās grumbiņas un novērsīs jaunu grumbiņu rašanos. Turklāt – pateicoties vieglajai želejveida struktūrai, serums ātri iesūksies ādā. Tas nozīmē, ka Tev nebūs jāgaida, pirms sejas krēma uzklāšanas. Sejas serumu uzklāj no rītiem un/vai vakaros un Tava sejas ādas kopšanas rutīna būs vienkārša, ātra un, kas svarīgi, efektīva.

Kam piemērots sejas serums?

Lai arī sejas serums piemērots ikkatram ādas tipam, to neiesaku lietot sievietēm, kas ir jaunākas par 30 gadiem. Jaunai sejas ādai ikdienā pilnībā pietiek ar tās attīrīšanu, tonizēšanu un mitrināšanu. Taču, īpaši iestājoties apkures sezonai, kad mūsu āda ir pakļauta mainīgās temperatūras ietekmei, ir būtiski parūpēties par ādu padziļināti – īpaši sasniedzot 30 gadu vecumu, kad mēdz parādīties pirmās grumbiņas.

Taču jāsaka, ka arī 30 gadu vecumā ir vērts izvērtēt, vai nepieciešams šo spēcinošo serumu lietot visu gadu – iespējams, pietiek vien apkures sezonas laikā. Man jau ir nedaudz virs 40, tādēļ es to lietoju katru rītu un vakaru pirms acu krēma un sejas krēma uzklāšanas.
Ieklausies sevī, izvērtē savu sejas ādas stāvokli un atceries – neaizstāj serumu ar savam ādas tipam piemērotu sejas krēmu. Pastāv maldīgs priekšstats, ka, pateicoties bagātīgajam seruma sastāvam, to var lietot sejas krēma vietā. Tā nebūt nav. Lai arī sejas serums ar hialuronskābi intensīvi mitrina, atjauno sejas ādu un uzlabo tās izskatu, šis līdzeklis paredzēts padziļinātai ādas aprūpei kombinācijā ar sejas krēmu. Turklāt, kas svarīgi, sejas krēms nostiprina sejas seruma efektu un nodrošina tā labāku iedarbību.

SEJAS SERUMS - NOZĪMĪGA SEJAS KOPŠANAS SASTĀVDAĻA

Sejas ādas kopšanas rutīna veselīgai un pabarotai ādai

Ikdienas sejas ādas kopšanas rutīna ir būtiska, lai ilgtermiņā saglabātu veselīgu un mirdzošu ādu. Tās rūpīga attīrīšana no kosmētikas, apkārtējās vides piesārņojuma un liekās eļļas ne vien dāvās svaiguma sajūtu, bet arī ilgtermiņā pasargās Tevi no priekšlaicīgas ādas novecošanās. Taču nepietiek vien ar tīru sejas ādu – atceries to arī nodrošināt ar nepieciešamo antioksidantu devu, tonizēt, kā arī mitrināt ar Tavam ādas tipam piemērotu sejas krēmu.

Protams, atkarībā no gada laika un Tava vecuma, ikdienas sejas ādas kopšanas rutīna var būt mainīga. Es aicinu rūpes par savu sejas ādu neatstāt tikai kosmetologu rokās vai vēl sliktāk – nerūpēties nemaz, un pašu minimumu veikt 2x dienā savā vannas istabā – attīrīt, tonizēt un mitrināt ar sejas krēmu.
Šāda ir mana ik rīta un vakara rutīna, svarīgi neaizmirst pareizu produktu uzklāšanas secību:

  1. Attīri ādu ar maigajām putām vai ar citu savu mīļāko attīrīšanas līdzekli.
  2. Līdzsvaro un tonizē sejas un kakla ādu ar rožu micelāro ūdeni vai kādu toniku.
  3. Uzreiz pēc tam uzklāj sejas serumu ar hialuronskābi, kas nekavējoties iesūksies ādā.
  4. Tikai pēc tam parūpējies par acu zonu ar pretgrumbu acu krēmu, ja ādā ap acīm ir parādījušās pirmās novecošanās pazīmes.
  5. Noslēgumā lieto savam ādas tipam piemērotu sejas krēmu.

Taču, ja vēl neesi sasniegusi 30 gadu vecumu, Tavam kosmētikas plauktiņam noteikti pietiks ar šiem 3 līdzekļiem –  Tavam ādas tipam piemērotas attīrošās putas, micelārais ūdens, kā arī sejas krēms.

Pasargā savu sejas ādu un rūpējies par to, sniedzot nepieciešamo aizsardzību un vitamīnus.

Mīlestībā,
Maija Rieksta-Riekstiņa
Vegan Fox Cosmetics radītāja un vadītāja

https://youtube.com/shorts/WcPBPhtgBoQ