Grozs ir tukšs.

Biežāk uzdotie jautājumi

Par Vegan Fox

Tas nozīmē, ka produktos nav dzīvnieku valsts izcelsmes sastāvdaļu!
Produkti un to izejvielas netiek testētas uz dzīvniekiem!
Vegan Fox gadījumā ne tikai produkts ir vegānisks, bet arī pats uzņēmums iegulda savu enerģiju, brīvo laiku un peļņu dzīvnieku dzīves apstākļu uzlabošanai.

Nopelnīto naudu ieguldām jaunu produktu izstrādē un izpētē, bet svarīgākais – stādām un tīrām mežus, palīdzam dzīvniekiem, kas nonākuši nelaimē, atbalstām dzīvnieku patversmes.

Jā, visi Vegan Fox produkti ir reģistrēti Vegan Society organizācijā, kas rūpīgī izvērtē katru produkta sastāvdaļu. Vegan Fox produktiem ir izsniegts Vegan Society sertifikāts.

Sejas krēmi, ķermeņa krēmi, kermeņa eļļas un ķermeņa skrubji ir derīgi 12 mēnešus no ražošanas datuma.
Roku krēmi un kāju krēmi ir derīgi 18 mēnešus no ražošanas datuma.
Attīrošās sejas putas, dušas želejas, šķidrās ziepes un vannas putas ir derīgas 30 mēnešus no ražošanas datuma.
Iesakām pēc atvēršanas produktu izlietot 6 mēnešu laikā.
Katram produktam uz iepakojuma ir norādīts tā derīguma termiņš – mēnesis un gads.

Mēs maksimāli cenšamies izmantot iepakojumu no pārstrādājamiem materiāliem – pārsvarā PET un alumīnijs. Lūdzam savus klientus būt atbildīgiem un šķirot produktu iepakojumu atbilstoši norādēm uz atkritumu konteineriem. Transportēšanai izmantojam kartona vai papīra iepakojumu. Produktus neiepakojam stikla tarā, jo tās ražošana un transportēšana patērē daudz vairāk enerģiju nekā plastmasai un stikla iepakojums ir riskantāks ikdienas lietošanā – tas var saplīst, piemēram uz flīzēm vannas istabā. Neesam atraduši patiesi ilgtspējīgu alternatīvu plastmasas aizvietošanai, taču rūpīgi sekojam iepakojuma nozares attīstībai un ceram tuvā nākotnē izvairīties no plastmasas lietošanas.

Tā kā Vegan Fox produktos tiek izmantotas dabīgās eļļas, tās mēdz noslāņoties vai parādīties nosēdumi, kas biežāk ir novērojami ķermeņa eļļās un skrubjos! Tas nekādā veidā neietekmē produkta kvalitāti.

Vegan Fox ir ģimenes uzņēmums Latvijā, kura izveidošanu ir atbalstījuši draugi un radi.

 

Vegan Fox produkti tiek ražoti Latvijā, visā ražošanas un iepakošanas procesā tiek izmantots roku darbs.

Vegan Fox produktos pārsvarā tiek izmantotas dabīgās eļļas un augu valsts izcelsmes sastāvdaļas no uzticamiem piegādātājiem Eiropas Savienībā, taču tās nav “organic” sertificētas saimniecības.

Uzglabājiet produktus istabas temperatūrā tādā vietā, kas pasargāta no tiešiem saules stariem un neatstājiet iepakojumu atvērtu (bez vāciņa).

Lai arī Vegan Fox produkti ir pārbaudīti un tiem ir veikti drošības testi, tomēr alerģijas risks ir jebkuram kosmētikas produktam. Ja sākat lietot jaunu kosmētikas līdzekli, piemēram, sejas krēmu, iesakām veikt testu uz rokas ādas (apakšdelma) vai zoda. Ja pēc 24 stundām nekāda alerģijas reakcija nav novērota, ir liela iespēja, ka sākot lietot produktu ikdienā, viss būs kārtībā!

Taukainai āda iesakām izmēģināt Attīrošās putas taukainai ādai un Mitrinošo sejas krēmu.
Sausai ādai iesakām izmēģināt Attīrošās putas sausai ādai un Barojošo sejas krēmu.

Sastāvdaļas

Tā kā produktos ir daudz dabīgās sastāvdaļas – eļļas, sviesti, augu ekstrakti, tad lai produkti nebojātos un lai tos varētu uzglabāt istabas temperatūtrā, minimālā koncentrācijā konservanti ir nepieciešami. Sejas un ķermeņa kosmētikas produktos izmantojam Phenoxyethanol mazāk kā 1% – tas ir drošs konservants ar antibakteriālu iedarbību, to lieto, lai produkti būtu droši lietošanai pēc to atvēršanas un tajos neveidotos baktērijas. Šo konservatu izmanto daudz dabīgās kosmētikas ražotāji, taču mēs gribam atrast vēl labāku risinājumu un esam dabīgāku konservantu meklējumos.

Vannas līnijas produktos, kuri tiek noskaloti no ķermeņa pēc to lietošanas, izmantojam Methylisothiazolinone un Methylchloroisothiazolinone mazāk kā 0,001% – tas ir drošs konservants, kas nodrošina, lai vannas līnijas produkti būtu droši lietošanai ilgāku termiņu.

Visos mūsu produktos nav parabēnu un citas smagās ķīmijas, taču SLES (nejaukt ar SLS) tiek lietots vannas līnijas produktos (dušas želejas, roku ziepes un vannas putas) nelielā koncentrācijā kopā ar alvejas ekstraktu un citām sastāvdaļām, kas līdzsvaro SLES iedarbību un padara formulu mīkstāku. Tā ir viela ar mazgājošām un putojošām īpašībām, ko lietojam tikai produktos, kurus pēc lietošanas noskalo no ādas ar ūdeni. SLES nav toksisks vai kancerogēns, taču atsevišķiem cilvēkiem var radīt kairinājumu. Līdz šim brīdim neesam saņēmuši nevienu sūdzību.

Mēs priecājamies, ka mūsu produkti nesatur šīs izejvielas – parabēni, PEG, triklozāns, sulfāti, minerāleļļas, palmu eļļa, petrolatums, ftalāti, ĢMO, EDTA, DEA, MEA, TEA.

Visas izejvielas iepērkam no uzticamiem piegādātājiem Eiropas Savienībā, kur ar likumu ir aizliegta vielu testēšana uz dzīvniekiem. Kvalitatīvas un ētiski iegūtas izejvielas mums ir svarīgākas par to izmaksām!

Ir produkti, kuros nepievienojam ne krāsvielas, ne smaržvielas. Produktu ražošanā mēs izmantojam tikai tādas krāsvielas, kuras lieto arī pārtikas ražošanā. Ēteriskās eļļas produktos tiek pievienotas to pozitīvo īpašību dēļ un smarža ir sekundāra. Pārsvarā produktos lietojam dabīgo un sintētisko smaržvielu kombināciju, lai izvairītos no alerģiskām reakcijām.

Neviena mūsu produkta sastāvā nav ne glutēns, ne soja.

 

Pasūtījuma apmaksa

Piedāvājam norēķināties par pirkumu ar banku norēķinu kartēm, ar Paypal maksājumu sistēmu un ar Swedbank, SEB, Citadel, Luminor internetbankām, ārpus Latvijas arī ar lielāko Eiropas banku internetbankām!

Visas produktu cenas ir norādītas iekļaujot Pievienotās vērtības nodokli. Pasūtījumiem ārpus Eiropas savienības var tikt piemērotas ievedmuitas un citas nodevas. Mums šo procesu nav iespējas ietekmēt, nodevu apmaksa ir pircēja atbildība!

Pasūtījumu ir iespējams atsaukt tikai tad, ja nav veikta tā izsūtīšana. Parasti mēs izsūtīšanu nodrošinām 1-2 darba dienu laikā.

Standarta valūta visām precēm ir EUR, taču ir iespēja mājas lapas augšējā labajā stūrī nomainīt valūtu uz USD vai GBP.

Gadījumos, kad maksājums ir noraidīts, iesakām mēģināt citu maksāšanas veidu vai, lūdzam, sazināties ar mums pa e-pastu info@vegan-fox.com. Iesakām rūpīgi pārbaudīt ievadīto maksājuma informāciju un konta naudas atlikumu.

Pasūtījumu piegāde un atgriešana

Pasūtījumu piegāde ir iespējama gan bez maksas, gan par maksu – atkarībā no pasūtījumu summas un piegādes valsts. Piegādes maksas, lūdzam, skatīt sadaļā “Piegāde un preču atgriešana”.

Ja savā piegādes adresē pamanāt kļūdu, lūdzu, cik drīz vien iespējams, informējiet mūs, nosūtot e-pastu uz info@vegan-fox.com. Ja pasūtījums būs jau nosūtīts, mēs adresi vairs nevaram mainīt. Pasūtījumiem, kas tiek atgriezti nederīgas piegādes adreses dēļ, par otrreizēju nosūtīšanu tiks piemērota jauna nosūtīšanas maksa.

Pēc pasūtījuma saņemšanas jums ir 14 kalendārās dienas laika, lai paziņotu mums, ka vēlaties atgriezt vai apmainīt produktus. Produktam (-iem) ir jābūt oriģinālajā stāvoklī – oriģinālajā iepakojumā, nelietotam un jāizskatās kā jaunam. Mēs neveicam apmaiņu vai naudas atmaksu par bojātiem un / vai lietotiem produktiem. Produktu atgriešanas izmaksas ir jūsu atbildība.
Lūdzu, sazinieties ar mums pirms preču atgriešanas uzsākšanas! Lai atgrieztu produktus, lūdzu rīkojieties sekojoši:
1. Nosūtiet mums e-pastu uz info@vegan-fox.com, norādot produkta nosaukumu, pasūtījuma numuru un produktu pasūtīšanas un saņemšanas datumus.
2. Mēs nosūtīsim jums preču atgriešanas adresi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs neatbildam par atgriešanas gadījumā nozaudētajām pakām.
3. Pēc atgrieztā produkta (-u) saņemšanas un pārbaudes mēs jums nosūtīsim e-pastu, kas apstiprinās, ka esam pieņēmuši jūsu atgrieztās preces, un lūgsim atsūtīt informāciju ar bankas rekvizītiem naudas atmaksai.

Lūdzam nekavējoties sazināties ar mums pa e-pastu info@vegan-fox.com, nosūtot Pasūtījuma Nr. un saņemtā pasūtījuma fotogrāfiju, lai varam šo situāciju atrisināt individuāli.

Baltijas valstīs piegādi veicam gan ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi, gan uz Omniva pakomātiem, gan uz DPD Pickup punktiem!
Eiropā piegādi nodrošina kurjeruzņēmumi (TNT, DPD u.c.).
Pārejā pasaulē var būt ierobežotas iespējas veikt piegādi uz atsevišķām valstīm! Lūdzam, pirms pirkuma sazināties ar mums!

Mēs pasūtījuma izsūtīšanu veicam 1-2 darba dienu laikā (izņemot valsts svētkus un oficiālās brīvdienas). Gadījumos, kad mūsu veikalā vienlaikus tiek veikts liels pirkumu apjoms vienlaicīgi, iespējams, var būt nepieciešamas līdz papildus 3 dienām pasūtījuma apstrādei.
Latvijā piegāde notiek parasti 2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma izsūtīšanas gan ar kurjeru, gan uz Omnivas pakomātiem, gan uz DPD Pickup punktiem.
Lietuvā un Igaunijā piegāde notiek parasti  3-4 darba dienu laikā pēc pasūtījuma izsūtīšanas gan ar kurjeru, gan uz Omnivas pakomātiem, gan uz DPD Pickup punktiem.
Eiropas valstīs piegāde notiek ar kurjeru parasti 5-7 darba dienu laikā pēc pasūtījuma izsūtīšanas.

Atmaksa tiks saņemta ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc preču saņemšanas.

Lūdzam nekavējoties sazināties ar mums pa e-pastu info@vegan-fox.com, nosūtot Pasūtījuma Nr. un bojātā produkta fotogrāfiju, lai varam šo situāciju atrisināt individuāli.