Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 30 EUR!
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 30 EUR!

Par mums

Maija - Vegan Fox mamma

Mūsu stāsts ir par mani un mūsu ģimenes uzņēmumu – es esmu Maija Rieksta-Riekstiņa, daudzbērnu māmiņa un Vegan Fox izveidotāja. Mūsu ģimenes uzņēmums ražo ētisku un vegānisku kosmētiku, kurā dabīgās sastāvdaļas ir 92%-100%. Mūsu produktos nav dzīvnieku valsts izcelsmes sastāvdaļu un nekas netiek testēts uz dzīvniekiem. Produktus ražojam Latvijā ar rokām, jo tā ir personiskāk.

Es zinu, ka katra jauna diena ir jauna iespēja. Pirms vairākiem gadiem es nenobijos un spēru lielu soli – izkāpu no komforta zonas, pametot lielisku amatu lielā uzņēmumā. Es vēlējos paveikt ko paliekošu, kas saskan ar manām dzīves vērtībām un kur pievienota daļa manas sirds. Tagad ar Vegan Fox produktiem nekautrējoties varu pavēstīt, ka es katru dienu enerģiju, prieku un mīlestību ieguldu darbā, kam pati patiesi ticu.

Vegan Fox ideja

Viss sākās no vienkārša jautājuma – kura kosmētika ir patiesi vegāniska? Draugi lūdza padomus, ko var pirkt un ko labāk nē. Kad sagurums bija piezadzies, buroties kosmētikas produktu sastāvdaļu sarakstos, atnāca pavisam vienkāršā atbilde – jārada pašiem sava, nepārprotami vegāniska kosmētika. Vajadzēja tik vien kā saņemties un uzsākt veidot uzņēmumu.

Domām tiešām ir liels spēks, jo viss vienkārši sāka notikt – satikām īstos cilvēkus, uzklausījām padomus, radās pirmo produktu idejas, atnāca lapsa un pieprasīja savu vietu nosaukumā, jo viņa ir gudra, skaista, sievišķīga un ar lielisku intuīciju. Vai tad lapsa ir vegāns? – Mūsu lapsa ir, jo arī lapsas var būt dažādas, tāpat kā cilvēki.

Iepirkšanās grozs
Sāc rakstīt, lai redzētu produktus kurus meklē.