Palīdzam pasaulei

Katrs solis skaitās

Ar Vegan Fox mēs palīdzam pasaulei visa ģimene kopā. Mums ir svarīgi sajust, kā attīrām šo pasauli, un redzēt, kā izaug pašu stādīta meža audze un kā dzīvnieki no patversmēm atrod savas īstās mājas. Brīvo laiku bieži pavadām, iedvesmojot paši sevi – savus bērnus, draugus un apkārtējos. Tā vien šķiet, ka vējā sadzirdam klusu “paldies”.

Palīdzam dzīvniekiem

Mēs ļoti mīlam dažādus dzīvniekus, ne tikai skaistas lapsas. Daudziem dzīvnieku patversmju iemītniekiem ir skumji, jo viņi gaida un ilgojas pēc ģimenes. Lai pēc iespējas vairāk dzīvniekiem izdotos pārcelties uz labām mājām, mēs kopā ar patversmēm mudinām cilvēkus atbildīgi adoptēt mazos draugus.

Mūsu produkti kā pateicības dāvanas nonāk pie tiem labajiem cilvēkiem, kuri sniedz māju sajūtas dzīvniekiem, kuri atbalsta dzīvnieku tiesību ievērošanu, kuri cīnās pret savvaļas zvēru turēšanu nebrīvē un kuri nav vienaldzīgi. Arī iegādājoties Vegan Fox produktusTu sniedz palīdzīgu roku, jo mēs varam paveikt vēl vairāk labus darbus dzīvnieku atbalstam.

Atjaunojam mežus

Vai jūs zinājāt, ka katrs iestādītais koks samazina pasaules CO2 līmeni? Ikviens koks ļauj zemei elpot dziļāk un ilgtspējīgi apsaimniekotā mežā oglekļa uzkrāšanās nekad neapstājas, jo jaunie kociņi aizstāj nocirstos. Tieši tāpēc mēs dodamies stādīt mežus, kas ir zemes plaušas, mājvieta zvēriem, putniem un kukaiņiem.

Lietojot Vegan Fox produktus, jūs ļaujat mums izdarīt vairāk –  tie ir līdzekļi, lai vilktu cimdus, pirktu stādus un kopā dotos radīt jaunu mežu.

Rīkojam talkas

Mēs palīdzam pasaulei arī tad, kad atpūšamies un brīvo laiku pavadām dabā. Un arī tur mēs varam paveikt dažādus mazos darbus – atbrīvot mežus, pastaigu takas, upes un ezerus no atkritumiem. Tā pat ir kā spēle – kurš atradīs vairāk lielās plastmasas pudeles? Mēs zinām, ka dzīvniekiem nav maisu, grābekļu un lāpstu, tāpēc palīdzam kā nu mākam, lai ķepas netiktu sagrieztas uz stikla vai konservu bundžas.
Mēs iedvesmojam citus un sākam paši ar sevi un saviem bērniem, jo ticam, ka, rādot savu piemēru, varam iegūt visi kopā vairāk,  Pērkot Vegan Fox produktus, jūs dodat iespēju mums rīkot vēl lielākas talkas!

Iepirkšanās grozs
Sāc rakstīt, lai redzētu produktus kurus meklē.