Katrs solis skaitās

Ar Vegan Fox mēs palīdzam pasaulei visi kopā, jo neesam tie, kas nodod labo darbu darīšanu citu rokās. Mums ir svarīgi sajust, kā attīrām šo pasauli, un redzēt, kā izaug pašu stādīta meža audze un kā dzīvnieki no patversmēm atrod savas īstās mājas. Brīvo laiku bieži pavadām, iedvesmojot paši sevi – savus bērnus, draugus un apkārtējos. Tā vien šķiet, ka vējā sadzirdam klusu “paldies”.

Atjaunojam mežus

Vai jūs zinājāt, ka katrs iestādītais koks samazina pasaules CO2 līmeni? Ikviens koks ļauj zemei elpot dziļāk. Tieši tāpēc mums tik ļoti patīk stādīt mežus. Meži ir zemes plaušas, tā ir mājvieta zvēriem, putniem un kukaiņiem. Lietojot Vegan Fox produktus, jūs ļaujat mums izdarīt vairāk –  tie ir līdzekļi, lai vilktu cimdus, pirktu stādus un kopā dotos radīt jaunu mežu.

Tīram mežus

Mēs palīdzam pasaulei ne tikai daudz strādājot – mēs arī braši atpūšamies. Brīvo laiku pavadām dabā. Un arī tur mēs varam paveikt dažādus darbiņus – atbrīvot mežus, upes un ezerus no atkritumiem. Tā pat ir kā spēle – kurš atradīs vairāk lielās plastmasas pudeles? Mēs zinām, ka dzīvniekiem nav maisu, grābekļu un lāpstu, tāpēc palīdzam kā nu mākam, lai ķepas netiktu sagrieztas uz saplēstas stikla pudeles vai konservu bundžas. Pērkot Vegan Fox produktus, jūs dodat iespēju mums rīkot vēl lielākas talkas!

Palīdzam dzīvniekiem

Mēs ļoti mīlam dažādus dzīvniekus, ne tikai skaistas un gudras lapsas. Daudziem patversmju iemītniekiem ir skumji, jo ir spiesti gaidīt un ilgoties pēc savas ģimenes.
Lai pēc iespējas vairāk dzīvniekiem izdotos pārcelties uz labām mājām, mēs kopā ar patversmēm veidojam īpašas kampaņas – mudinām cilvēkus atbildīgi adoptēt mazos draugus.
Jau vairāk kā 1200 mūsu kosmētikas produkti kā pateicības dāvanas ir nonākušas pie labiem cilvēkiem, kuri sniedz māju sajūtas dzīvniekiem, kuri atbalsta dzīvnieku tiesību ievērošanu, kuri cīnās pret savvaļas zvēru turēšanu nebrīvē  un kuri nav vienaldzīgi. Arī praktiski nākam palīgā – vedam pastaigā suņus, pērkam pārtiku un medikamentus, ja gadījies saslimt. Arī iegādājoties Vegan Fox produktus, Tu sniedz palīdzīgu roku, jo mēs varam paveikt vēl vairāk labus darbus dzīvnieku atbalstam un apkārtējās vides uzlabošanā.

Grozs