Grozs ir tukšs.

Piegādes un Atgriešanas noteikumi

Piegādes izmaksas, termiņi un prodktu atgriešana

 

Produktu piegādes izmaksas un termiņi

Latvija pirkums līdz 30 EUR pirkums virs 30 EUR Piegādes termiņš
Omniva pakomāti, DPD Pickup punkti 2,50 EUR bez maksas 2-3 darba dienas
       
Eiropa* pirkums līdz 45 EUR pirkums virs 45 EUR Piegādes termiņš
Igaunijā, Lietuvā Omniva pakomāti un DPD Pickup punkti 3,50 EUR bez maksas 3-4 darba dienas
Igaunijā, Lietuvā ar kurjeru 6,00 EUR bez maksas 3-4 darba dienas
Eiropa ar kurjeru 9,00 EUR bez maksas 5-7 darba dienas

 * – Austrija, Beļģija, Bulgārija, Horvātija, Kipra, Čehija, Dānija, Somija, Francija, Vācija, Grieķija, Ungārija, Īrija, Itālija, Lihtenšteina, Luksemburga, Malta, Monako, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovēnija, Slovākija, Spānija, Zviedrija.

Lielbritānija, Šveice, Norvēģija** pirkums līdz 70 EUR pirkums virs 70 EUR Piegādes termiņš
Lielbritānija, Šveice, Norvēģija ar kurjeru 14.99 EUR bez maksas 7-9 darba dienas

** – var tikt piemērota ievedmuita un citi vietējie nodokļi.

Lai noskaidrotu piegādes izmaksas uz pārējām pasaules valstīm, lūdzam sazināties ar mums sadaļā “Kontakti”.

Vai pēc pirkuma veikšanas var mainīt piegādes adresi?
Ja savā piegādes adresē pamanāt kļūdu, lūdzu, cik drīz vien iespējams, informējiet mūs, nosūtot e-pastu uz info@vegan-fox.com. Ja pasūtījums būs jau ir nosūtīts, mēs adresi vairs nevaram mainīt. Pasūtījumiem, kas tiek atgriezti nederīgas piegādes adreses dēļ, par otrreizēju nosūtīšanu tiks piemērota jauna nosūtīšanas maksa.

Kā tiek veikta pasūtījumu piegāde?

Sūtījumiem uz Omniva pakomātiem un DPD Pickup punktiem Latvijā, Igaunijā un Lietuvā tiks nosūtīta īsziņa uz norādīto telefona numuru par pasūtījuma piegādi jūsu izvēlētajā vietā, kas saturēs pakomāta atrašanās vietu un tā durvju atvēršanas kodu.
Piegādei ar kurjeru mēs sadarbojamies ar TNT un DPD kurjerdienestiem.

Vai un kā var atgriezt pasūtījumu?
Pēc pasūtījuma saņemšanas jums ir 14 kalendārās dienas laika, lai paziņotu mums, ka vēlaties atgriezt vai apmainīt produktus. Produktam (-iem) ir jābūt oriģinālajā stāvoklī – oriģinālajā iepakojumā, nelietotam un jāizskatās kā jaunam. Mēs neveicam apmaiņu vai naudas atmaksu par bojātiem un / vai lietotiem produktiem. Produktu atgriešanas izmaksas ir jūsu atbildība.
Lūdzu, sazinieties ar mums pirms preču atgriešanas uzsākšanas! Lai atgrieztu produktus, lūdzu rīkojieties sekojoši:
1. Nosūtiet mums e-pastu uz info@vegan-fox.com, norādot produkta nosaukumu, pasūtījuma numuru un produktu pasūtīšanas un saņemšanas datumus.
2. Mēs nosūtīsim jums atgriešanas adresi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs neatbildam par atgriešanas gadījumā nozaudētajām pakām.
3. Pēc atgrieztā produkta (-u) saņemšanas un pārbaudes mēs jums nosūtīsim e-pastu, kas apstiprinās, ka esam pieņēmuši jūsu atgrieztos produktus, un lūgsim atsūtīt informāciju ar bankas rekvizītiem naudas atmaksai.

Kad tiek saņemta atmaksa par atgrieztajiemm produktiem?
Atmaksa tiks saņemta ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc preču saņemšanas.

Es vēlos apmainīt saņemtos produktus pret citiem, kā rīkoties?
Jebkura produktu apmaiņas prasība tiek izskatīta individuāli, tāpēc, lūdzu, sūtiet mums e-pastu uz info@vegan-fox.com.

Papildu noteikumi

Pakomātu un Pickup Punktu noteikumi

Pasūtījums saņemšanas punktā tiek uzglabāts 7 kalendārās dienas. Pēc minētā termiņa beigām prece tiek sūtīta atpakaļ SIA “Amber cosmetics”. Ja jūs neizņemsiet pasūtījumu iepriekš minētajā termiņā, jums ir pienākums atlīdzināt izmaksas, kas saistītas ar atkārtotu pasūtījuma nosūtīšanu.

Ievedmuita un citas nodevas
Piegādēm ārpus Eiropas Savienības var tikt piemēroti ievedmuitas nodokļi un / vai citi vietējie nodokļi un nodevas. Jūs esat pilnībā atbildīgi par šīm papildus maksām.

Vispārīgi sūtīšanas un piegādes noteikumi

Ja piegāde tiek veikta ar kurjeru un jūsu norādītajā piegādes adresē jūs neesat sastopams, piegādes veicējam ir tiesības pasūtījumu nodot jebkurai citai norādītajā adresē piegādes brīdī sastopamajai pilngadīgajai personai.
Ja pasūtījuma piegāde nav iespējama jūsu vainas vai no jums atkarīgu apstākļu dēļ (jūs esat norādījis nepareizu adresi, norādītajā adresē jūs neesat sastopams, norādītajai adresei nevar piekļūt u.c.), produkti netiek sūtīti atkārtoti un pasūtījums tiek atcelts. Šādā gadījumā  jums var tik atmaksāta nauda tikai par pasūtījumu, bet piegādes maksa netiek atmaksāta.
Pēc pasūtījuma saņemšanas jūs vai jūsu pārstāvis pārbaudāt produktu atbilstību pasūtītajām un parakstāt rēķinu, pavadzīmi vai citu nodošanas/pieņemšanas dokumentu, ko pasūtījuma piegādes brīdī uzrāda piegādātājs. Parakstot rēķinu, pavadzīmi vai citu nodošanas/pieņemšanas dokumentu, jūs vai jūsu pārstāvis apliecina, ka produkti ir nodoti labā stāvoklī. SIA “Amber cosmetics” neatbild par tādām nepilnībām, kas bija acīmredzamas piegādes brīdī, bet netika norādītas pasūtījuma piegādes apstiprinājumā.

Spēkā no 01.12.2019