Grozs ir tukšs.

KO SVĒTKOS DĀVINĀT VĪRIETIM?

IETEIKUMI KO SVĒTKOS DĀVINĀT VĪRIETIM

“Man taču viss ir…” jeb cik viegli atrast dāvanu vīrietim?

Ja izjūti pateicību par pārticību savā ģimenē, liekas, neko citu jau nemaz nevajag… Un tā jau arī ir. Svarīgāko nevar nopirkt par naudu. Tas ir mūsu sirdīs – apziņa, ka zem Tavas ģimenes jumta mājo veselība, ģimenisks prieks un viegla bezrūpība. Jā, varētu jau teikt, ka dāvanas šeit ir liekas. Taču tajā pat laikā – sirsnīgs pārsteigums, neliela, pārdomāta dāvaniņa, kuru pasniedzot, nekas netiek gaidīts pretī, var sagādāt gluži vai maza bērna prieku.  

Saka, ka prieks dāvināt teju vienmēr pārspēj saņemšanas prieku, un ne velti. Taču, rūpējot dāvaniņu, ir svarīgi padomāt, kas ir tās saņēmējs? Kas viņam sagādā prieku? Kāda ir viņa ikdiena? Ko viņš gribētu piedzīvot? Domāju, šie jautājumi ir īpaši svarīgi, ja saņēmējs ir vīrietis. Daudzi noteikti piekritīsiet, ka dāvanas izvēle sievietei lielākoties ir salīdzinoši viegla. Sievišķīgi nieciņi ikdienas rūpēm par sevi, skaistuma lietiņas atrodamas teju ik uz stūra un tas acumirklīgi raisa iztēli par to, kāda dāvana saņēmējai varētu iet pie sirds.  

Taču vīrietis, kurš nereti izceļas ar ikdienas izvēļu pieticību, fantāziju mēdz iedzīt strupceļā. “Man taču viss ir…” – kārtējo reizi atsaka vīrietis. No vienas puses – vai nav kolosāli, ja cilvēkam nekā netrūkst? Taču, ja patiešām vēlies iepriecināt savu otro pusīti, tēti vai citu stiprā dzimuma pārstāvi, šī frāze nudien nav palīdzoša…

Iepazīt dāvanas saņēmēja vēlmes un gaidas

Savstarpēja saruna un spēja ieklausīties joprojām ir labākais veids, kā sadzirdēt, ko otrs cilvēks gribētu piedzīvot vai saņemt savos svētkos. Es ticu, ka dāvanai ne vienmēr jābūt statiski iesaiņotai komponentei ar uzsietu banti. Citreiz tās var būt svētku mirkļa emocijas, kas otram cilvēkam dāvā neaizmirstamu pieredzi.

Ja ir skaidrs, ka uz jautājumu “kas Tevi iepriecinātu?” saņemsi iepriekš minēto “man taču viss ir”, iespējams, ir vērts sarunu virzīt citādāk. Domāju – šis vienlaikus varētu būt arī brīnišķīgs veids, kā nedaudz citādāk iepazīt savu sarunu partneri. Piemēram, noskaidro – kuri Ziemassvētki, Dzimšanas diena vai citi svētki atmiņā palikuši kā sliktākie? Kas ir tas, kas tur atgadījies un ko negribētos piedzīvot atkārtoti? Teiksim, ja vīrietis, kurš nudien necieš pārsteigumus, piedzīvojis pārsteiguma ballīti, rezultāts noteikti nebūs cerētais.. Tādā gadījumā šo jau laikus vari izsvītrot no savas čeklistes.

Pajautā – kas ir tas, ko viņš vienmēr gribējis izdarīt, taču tā arī nav sanācis? Ja sarunas biedrs pieminēs, piemēram, izpletņa lēcienu, varbūt ir vērts to uzdāvināt kopā ar draugu kompāniju vai ģimeni? Tāpat, ja dāvanas saņēmējam ir konkrēti hobiji, allaž ir vērts apvaicāties, kas viņam nepieciešams, lai aizraušanās sagādātu vēl vairāk prieka?

Galu galā – pavēro. Centies saprast, kas ir tāds, ko viņš pats sev labprāt pērk? Īpaši, ja ir runa par sadzīviskām lietām, noteikti noderēs izpratne par vīrieša iecienītākajiem zīmoliem, aromātiem un produktiem.

3 idejas jēgpilnām dāvanām vīrietim

Un tomēr – ja idejas dāvanai absolūti neraisās vai esat pazīstami salīdzinoši nesen, padalīsimies ar 3 dāvaniņu idejām, kas būs noderīgas un nekrās putekļus plauktā.

1. Kopīgs izbrauciens uz atpūtas vietu
Neatkarīgi no tā, kādas ir dāvanas saņēmēja intereses vai hobiji, atpūtu novērtē ikviens! Uzdāvini kopīgu izbraucienu, ekskursiju, SPA atpūtu – ar vai bez nakšņošanas. Šādi radīsies iespēja vairāk kopā pavadīt laiku, sarunāties un iepazīt tuvāk, lai prieka sarūpēšana nākamajā reizē šķistu vieglāka.

2. Uzaicini kopīgās vakariņās
Kopā pavadīts laiks ir viena no sirsnīgākajām dāvanām! Un kuram gan nepatīk garšīgi, nesteidzīgi paēst? Uzaicini gardās vakariņās. Īpaši tad, ja izvēlēsies neikdienišķu, neierastu vietu, atmosfēra vien radīs īpašu sajūtu.

3. Biļetes uz kopīgu koncertu vai pasākumu
Nav šaubu, ka kopīgs piedzīvojums un ikdienas bagātināšana būs lielisks veids, kā atdzīvināt savstarpējās attiecības.

Starp citu, pavisam nesen arī mūsu piedāvājuma klāstā parādījies vīrietim piemērots Dāvanu komplekts ar kosmētikas somiņu. Izvēlies vīrieša gaumei piemērotu maciņa krāsu – tumši zaļu, melnu vai pelēku – vari to iegādāties atsevišķi vai piepildīt ar 2 mūsu produktiem. Mūsu pieredze liecina, ka vīrieši novērtē attīrošās putas – tās var izmantot gan sejas ādas attīrīšanai, gan, kā izrādās, arī skūšanās putu vietā. Tāpat allaž noderīgi ir arī pēdu un roku krēmi. Mūsu produktu klāstā vīrieši īpaši izceļ arī greipfrūtu dušas želeju – tās uzmundrinošais aromāts dod enerģiju jaunai dienai!

Šobrīd maciņiem un arī dāvanu komplektiem ar tiem īpaša iepazīšanās cena – visu decembri spēkā -30% atlaide!

Mīlestībā,
Maija Rieksta-Riekstiņa
Vegan Fox vadītāja un radītāja