Grozs ir tukšs.

KĀPĒC ĀDAI VAJADZĪGA HIALURONSKĀBE

Kāpēc ādai vajadzīga hialuronskābe

Kāds labums no hialuronskābes?

Tava āda ir laika kapsula, kas glabā Tavas dzīves skaistākos mirkļus. Visa laika gaitā piedzīvotā emociju gamma spoguļojas, pirmkārt, mūsu sejā. Un tomēr – es ticu, ka to ir vērts svinēt, nevis par to skumt! Ir tik brīnišķīgi dzīvot patiesu un emocijām bagātu dzīvi.

Ādas kopšanas līdzekļu izvēle man nav tik ļoti “cīņa pret ādas novecošanos”, bet gan drīzāk – rūpes par ādu, pateicībā par to, ko tā piedzīvojusi. Pateicībā par emocijām, ko redzu savā spoguļattēlā. Un hialuronskābes serums ir viens no maniem iecienītākajiem produktiem rūpēm par sejas ādu.

Hialuronskābes serums:

  • Mitrina ādu. Hialuronskābe iekļūst dziļāk par ādas ārējo slāni, dziļi mitrinot to no iekšpuses. Tā neaizsprosto poras, nepadara ādu taukainu, tādēļ ir lieliski piemērota jebkuram ādas tipam;
  • Atjauno ādu. Hialuronskābe stimulē kolagēna sintēzi;
  • Paātrina brūču dzīšanu. Saules radīts apdegums, pušums, pūtīšu rētas vai citas brūces – hialuronskābe paātrina to dzīšanu un veicina audu reģenerāciju. Hialuronskābe ir arī antioksidants, kam piemīt pretiekaisuma īpašības.
  • Novērš agrīnu novecošanos. Hialuronskābe padara ādu veselīgāku un jauneklīgāku, kā arī novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos. Hialuronskābe būtiski uzlabo ādas tvirtumu, elastību un samazina grumbiņu rašanos.
  • Mazina ekzēmas simptomus, uzlabo izteikti sausas ādas stāvokli.

Hialuronskābes serums – testējam kopā!

Šogad, sākoties rudenim, vairākas dāmas testēja mūsu hialuronskābes serumu ar C vitamīnu un smiltsērkšķu ekstraktu. Dalībnieces atzīst, ka jau pēc mēneša varēja just būtiskus uzlabojumus ādas izskatā un pašsajūtā. Palasi atsauksmes – katra dāma atklāti padalījās gan ar izaicinājumiem, ar kādiem ikdienā saskaras, gan arī ar rezultātiem no hialuronskābes seruma.  

Sanita, 48 gadi.
Man ir kombinēta sejas āda, tā ir sausa un ir arī izteiktas poras.
Vēlējos samazināt smalkās grumbiņas un uzlabot ādas elastību un tvirtumu. Sejas serums mitrināja manu sejas ādu un šobrīd tā vairs nav sausa, samazinājās arī poras. Ir uzlabojusies ādas elastība un tvirtums, tā kļuvusi gludāka, piepildītāka. Pamazām samazinājās vai precīzāk – nogludinājās – arī smalkās grumbiņa
s.”

Anna, 32 gadi. “Rūpes par ādu ir viens no svarīgākajiem elementiem tās skaistumam un veselībai, tāpēc izvēlos tikai kvalitatīvus produktus, dodot priekšroku pēc iespējas dabīgākam saturam. Pēc mēnesi ilgas seruma lietošanas ādas stāvoklis ir uzlabojies. Sejas tonis kļuvis vienmērīgāks, āda – maigāka, glāsmaināka, pabarotāka. Ja iepriekš reizēm saskāros ar izsitumiem, šobrīd to nav bijis, āda nav kaprīza, viss ir lieliski, nevaru sūdzēties.”

Daniela, 33 gadi. “Āda pēc sejas kopšanas rutīnas ar serumu kļūst jūtami gludāka un samtaināka. No rītiem ir lielāks prieks ieskatīties spogulī, jo āda izskatās “možāka”, it kā būtu beidzot saņēmusi visu tai nepieciešamo. Tā ir vienmērīgākā tonī, maigāka un patīkamāka pieskārienam. Pēc mēneša lietošanas varu teikt, ka sejas ādas izskats ir uzlabojies, šķiet, arī krunciņas, kam agrāk pievērsu uzmanību un par ko pārdzīvoju, kļuvušas mazāk pamanāmas.”

Ja vēlies palasīt vairāk par hialuronskābes seruma testa dalībnieču pieredzi, ieskaties www.medicine.lv rakstā šeit.

Kad un kā lietot hialuronskābes serumu?

Hialuronskābes serumu iesaku lietot tad, ja:

  • Tev ir vismaz 30 gadu. Hialuronskābe mūsu saistaudos atrodas dabiski. Un tomēr, laikam ejot, hialuronskābes daudzums ādā samazinās un ir svarīgi to nodrošināt ar rezervi.
  • Sākusies apkures sezona. Mainīgā gaisa temperatūrā āda burtiski izžūst, tādēļ izmanto dubulto ādas mitrināšanu.
  • Sāk parādīties pirmās grumbiņas. Ar gadiem ādā samazinās hialuronskābes un kolagēna daudzums. Serums pabaros ādu un uzlabos tās elastību.
  • Āda šķiet sausa, dehidrējusies. Hialuronskābe ir dabisks veids, kā radīt aizsargbarjeru un attiecīgi – labāk fiksēt sejas krēma mitrinošo efektu.
  • Sejas krēms nenodrošina pietiekamu efektu. Ja arī pēc krēma seja šķiet izslāpusi un blāva.

Līdz 30 gadiem iesaku lietot serumu vienu reizi dienā, savukārt, pēc 30 gadu vecuma – divas reizes dienā uz attīrītas sejas ādas. Un neaizmirsti noslēgt sejas mitrināšanu ar barojošu sejas krēmu.

Lai aukstajos mēnešos izdodas palutināt un pasargāt savu ādu!

Mīlestībā,
Maija Rieksta-Riekstiņa
Vegan Fox radītāja un vadītāja