Grozs ir tukšs.

5 NEPARASTI VEIDI, KĀ LIETOT HIALURONSKĀBI

5 neparasti veidi kā lietot hialuronskābi

Hialuronskābes tradicionālais pielietojums

Hialuronskābes serums – maza pudelīte ar neskaitāmām maģiskām spējām. Pateicoties hialuronskābes augstajai koncentrācijai, serums intensīvi mitrina ādu, stimulē kolagēna sintēzi, mazina ekzēmas simptomus un palīdz ādu ilgāk saglabāt jauneklīgu un mirdzošu. Parasti hialuronskābi sejas ādai iesaku lietot, ja:

– Sāk parādīties grumbiņas. Ar gadiem ādā samazinās hialuronskābes un kolagēna daudzums. Serums ne vien pabaros ādu, bet arī uzlabos tās elastību.

– Āda šķiet dehidrējusies. Hialuronskābe ir dabisks veids, kā radīt aizsargbarjeru un attiecīgi – labāk fiksēt sejas krēma mitrinošo efektu.

– Sākusies apkures sezona. Mainīgā gaisa temperatūrā āda izžūst, tādēļ ir svarīgi veikt dubulto ādas mitrināšanu.

– Sejas krēms nenodrošina gana labu efektu. Ja arī pēc sejas krēma āda šķiet blāva.

Un tomēr, hialuronskābes izmantošanai vari pieiet arī radoši. Kāpēc tam vispār vajadzētu pieiet radoši? Jo hialuronskābei ir tik daudz vairāk, ko dot. Tās ieguvumi sniedzas ārpus sejas ādas kopšanas robežām un, kombinācijā ar C vitamīnu, smiltsērkšķu ekstraktu un pentavitīnu, kādā to vari “sastapt” mūsu serumā, tā var paveikt brīnumu lietas.

5 neparasti veidi, kā lietot hialuronskābi

Lūk, 5 neierasti veidi, kā vēl vari lietot hialuronskābes serumu:

– Pievieno hialuronskābes serumu tonālajam vai CC krēmam. Šeit hialuronskābe darbosies kā dziļi mitrinošs palīglīdzeklis un neļaus tonālajam krēmam “iesēsties” krunciņās. Serums pašķaidīs biezu tonālo krēmu, radot vienmērīgāku un dabiskāku efektu.

– Izmanto lūpu mitrināšanai. Lūpu āda ir īpaši plāna un tā bieži tiek pakļauta izžūšanas riskam. Hialuronskābes serums palīdzēs aizturēt mitrumu un neļaus lūpām kļūt sausām. Un, starp citu, serums būs lieliska bāze arī lūpu krāsai vai spīdumam.

– Atjaunojošs līdzeklis sausai elkoņu vai papēžu ādai. Uzklāj serumu uz mitras ādas tūlīt pēc dušas vai vannas. Intensīvākai pēdu mitrināšanas procedūrai uz nakti pēdiņām uzvelc siltas zeķes.

5 neparasti veidi kā lietot hialuronskābi

– Roku un nagu veselībai. Uzklāj serumu zem roku krēma, lai mazinātu sausas un raupjas ādas radītus bojājumus. Tāpat serums lieliski derēs kutikulām un nagu stiprināšanai.

– Novērs saules radītos apdegumus. Hialuronskābe palīdzēs atjaunot mitruma līdzsvaru ādā, veicinās dzīšanas procesus, kā arī nomierinās niezošu un sūrstošu ādu.

Svarīgi priekšnosacījumi hialuronskābes lietošanai

Ja tomēr izvēlies pieturēties pie tradicionālām vērtībām un hialuronskābes serumu lietot tikai sejas ādas kopšanā, lūk, pāris svarīgi priekšnosacījumi:

– Ja Tev vēl nav 30 gadu, Tavam kosmētikas maciņam pietiks ar attīrošo līdzeklimicelāro ūdeni vai toniku un sejas krēmu. Bez hialuronskābes ikdienā vēl vari iztikt;

Hialuronskābes serums ir piemērots visiem ādas tipiem;

– Visa pamatā – tīra sejas āda. Lūdzu, nelieto hialuronskābes serumu uz neattīrītas ādas – ādā iemasējot netīrumus, panāksi pretēju efektu;

– Atceries hialuronskābi uzklāt uz mazliet mitras sejas ādas – ūdens hialuronskābei palīdzēs labāk uzsūkties. Ja lieto micelāro ūdeni vai toniku, lieto serumu uzreiz pēc tam. Ja nē, pietiks, ja samitrināsi ādu ar ūdeni;

– Noslēgumā atceries uzklāt savam ādas tipam piemērotu sejas krēmu. Hialuronskābes serums, lai arī intensīvi mitrina, tomēr nepabaro ādu ar tai nepieciešamajiem vitamīniem un uzturvielām. Hialuronskābe neaizstāj sejas krēmu – šie līdzekļi viens otru papildina.

 

Mīlestībā,
Maija Rieksta-Riekstiņa
Vegan Fox radītāja un vadītāja