rūpes par sevi

3 IDEJAS RANDIŅAM AR SEVI

3 IDEJAS RANDIŅAM AR SEVI

Februāris – mīlestības mēnesis?

Mīlestības mēnesis? Vai tomēr mīlestība var būt, neatkarīgi no gadalaika un mēnešiem? Lai arī mēs ar vīru neesam lieli Valentīna dienas svinētāji, mēs vienlaikus esam par svētkiem! Un tā nu sagadījies, ka ikdienas skrējienā daudzi esam tik pārņemti ar pienākumiem, ka piemirstam, ka var un vajag rast mirkļus, lai dzīvi svinētu.

Un tad ir tik labi, ka kalendārs atgādina – īstais brīdis ir TAGAD. Vienalga, vai tas ir Valentīna dienā, Sieviešu dienā, Halovīnā vai citos svētkos, par kuru svinēšanu daudziem mūsu sabiedrībā ir dalītas domas. Tā es jūtos par Valentīna dienu. Man labpatīk skatīties, kā vīrs iepriecina meitiņas ar ziediem. Kā iemirdzas viņu acis. Kā viņas sajūt, ka ir mīlestības un svinēšanas vērtas.

Bet, esot pieaugušā vecumā, es ticu, ka tā ir mūsu katra paša atbildība – apzināties, kādas ir mūsu vajadzības, un negaidīt uz citiem, kas tās varētu apmierināt. Un, ja paši par sevi būsim piepildīti un priecīgi, arī attiecībām tas nāks tikai par labu. Tādēļ, īpaši februārī, aicinu Tevi mīlēt. Galvenokārt, sākot ar sevi.

3 idejas randiņam ar sevi

Randiņš ar sevi, manuprāt, ir kas vairāk, kā uzfrišinēts, stilīgs trends, ko redzam sociālajos tīklos. Īstam, sajūtās siltam randiņam ar sevi ir svarīga nedalīta pievēršanās sev, savām domām un tam, kas Tavai sirdij tuvs.
Padalīšos ar 3 idejām, kas rezonē man. Randiņam ar sevi, kam es labprāt dotu priekšroku jebkurā gada mēnesī. Bet, īpaši, ja Tev šobrīd nav otras pusītes un skaisti rotāti skatlogi un runas par “mīlestības mēnesi” Tevī raisa aizkaitinājumu, iespējams, ir vērts šīs idejas iedzīvināt tieši februārī.

1. Kāda radoša nodarbība.
Gleznošana, rokdarbu meistarklase vai kas cits, kas atmodina bērnišķīgu prieku. Mana ikdiena, vadot uzņēmumu, prasa pieslēgt loģiku un izmantot gana daudz praktisku iemaņu, taču vienlaikus – tai nepieciešams radošs skatījums uz lietām. Tādēļ man šķiet būtiski pašķaidīt ikdienu ar nodarbēm, kur varu radoši izpausties un kur viena pareizā atbilde nav nedz iespējama, nedz vajadzīga.

3 IDEJAS RANDIŅAM AR SEVI

2. Kulinārijas meistarklase. Laiks, kad vegānus uzskatīja par zālēdājiem, liekas, nu ir tālā pagātnē. Eksperimenti virtuvē, jaunu garšu piedzīvojumi ļauj neieslīgt rutīnā un ikdienai piešķirt šķipsniņu dažādības. Ēdiens savā ziņā ir dzīvības enerģija. Ir svarīgi to gatavot un piedzīvot ar prieku. Un dažādība, manuprāt, ir veids, kā vairot un piedzīvot gatavotprieku.

3. Masāža. Visu randiņu karaliene. Manuprāt, cilvēka ķermenis uz masāžas galda kļūst kā māls. Soli pa solim, “virpojot” nevarīgu un sagurušu māla piku, to iespējams iedzīvināt skaistā traukā, kuru piepilda bezrūpība un atslābums.

Protams, jēdziens “randiņš” pats par sevi apzīmē kaut ko neikdienišķu. Līdztekus šim īpašajam notikumam, atceries būt vienā solī ar sevi – arī ikdienā.

Kā palutināt sevi ikdienā?

Lai saglabātu enerģiju un dzīvesprieku, ikdienas rūpes ir neatsveramas. Tu noteikti to sajūti arī caur Vegan Fox sociālajiem tīkliem un e-pastiem, jo gana bieži stāstu, cik dažādi varam parūpēties par savu labsajūtu. Jā, ķermeniska labsajūta, protams, ir tikai mazs gabaliņš no lielās labbūtības bildes. Un tomēr – ar kaut ko taču ir jāsāk.

Relaksējoša vanna, nesteidzīga duša, pēdu apčubināšana, mīļa ķermeņa noskrubēšana vai ar mīlestību veikts sejas kopšanas rituāls – šķietami sīkumi, kas piešķir manai dienai pavisam citu sajūtu.

Tādēļ, domājot par februāri, vēlējos iepriecināt Tevi ar iespēju šo uzdāvināt arī sev, savai draudzenei, mammai, meitai vai jebkuram Tev īpašam cilvēkam. Līdz 14. februārim par -20% izdevīgāk vari iegādāties:

Samīļo un iepriecini – sevi un citus!

Ar mīlestību,
Maija Rieksta-Riekstiņa
Vegan Fox radītāja un vadītāja