Grozs ir tukšs.

5 IEMESLI, KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES CIETO SEJAS ATTĪRĪTĀJU

5 iemesli, kādēļ izvēlēties cieto sejas attīrītāju

Cieto produktu “zaļā revolūcija”

Cietie produkti pēdējos gados daudzām sievietēm kļuvuši par nemainīgiem favorītiem – ne vien tādēļ, ka tie ir dabai draudzīgāka alternatīva, bet arī to pierādītās efektivitātes un parocības dēļ. Un tomēr – gan atsauksmēs mājaslapā, gan vēstulēs sociālajos tīklos lasu, ka bieži vien šī izvēle tomēr nav bijusi tik viegla un nākusi caur zināmu devu šaubu ēnu. Tikai pamēģinot daudzas atskārtušas – kur gan es biju ātrāk?
Taču līdz tam no cietajiem produktiem mēdz izvairīties, domājot:

 • Vai tie būs gana putojoši?
 • Vai būs gana efektīvi, salīdzinot ar produktiem pudelēs?
 • Vai nebūs neērti lietošanai un neatstās pleķus uz vannas istabas virsmām?

Domājot par dabai draudzīgākām izvēlēm rūpēs par sevi, pērn klajā laidām 2 jaunus cietos produktus – cieto sejas attīrītāju un cieto ķermeņa skrubi. Līdztekus jau piedāvājumā esošajiem cietajiem šampūniem un kondicionierim, arī šie jaunākie produkti pierādījuši, ka atbildes uz visiem sākotnēji uzdotajiem jautājumiem atspēkojušas visas šaubas. Piemēram, cietais sejas attīrītājs 2023. gadā gozējās klientu pieprasītāko izvēļu vidū.

5 iemesli, kādēļ izvēlēties cieto sejas attīrītāju

Patiesībā šo varētu attiecināt uz visiem mūsu cietajiem produktiem. Un tomēr – cietais sejas attīrītājs ir viens no biežāk izmantotajiem cietajiem produktiem tieši ikdienā. Tādēļ šoreiz – 5 iemesli, kādēļ izvēlēties cieto sejas attīrītāju:

 • Ekoloģiska izvēle.
  Ierastie gēli, putas pudelītēs aizņem ne vien vietu vannas istabā, bet arī mammas zemes klēpī. Savukārt, cieto produktu sastāvā nav ne ūdens, ne konservantu, ne toksisku sastāvdaļu, turklāt tie iepakoti vienkāršā kartona kastītē, tādēļ šī izvēle būs ilgtspējīga un nekaitēs videi.
 • Tas ir ekonomiski.
  Pateicoties koncentrētajam sastāvam, cietais produkts kalpos 2 reizes ilgāk, nekā produkti pudelēs.
 • Pierādīta efektivitāte.
  Tas, ka sastāvā nav ūdens, ir ne vien ekoloģiski, bet arī efektīvi. Tas ļauj sastāvu bagātināt ar neskaitāmām citām vērtīgām sastāvdaļām, kas ne vien attīrīs, bet arī pabaros Tavu sejas ādu.
 • Tik svarīgās ērtības. Ņem līdzi, piemēram, uz sporta zāli vai izbraucienos un nesatraucies, ka šķidrā konsistence varētu izlīt uz drēbēm vai citām mantām. Glabā alumīnija trauciņā vai kokvilnas maisiņā – abi varianti būs ne vien ekoloģiski, bet arī gana komfortabli un piemēroti cietā attīrītāja uzglabāšanai. Savukārt, ērtai uzglabāšanai vannas istabā vari izvēlēties dabīgo lufu.
 • Ņem līdzi ceļojumos! Lidmašīnā pārvadājamie šķidruma tilpumi ar cieto sejas attīrītāju vairs nebūs problēma! Lidojumu laikā āda bieži dehidrējas, taču, pateicoties cietā sejas attīrītāja kompaktumam, vieglumam un cietajam formātam, savā galamērķī vienmēr nonāksi ar tīru un mirdzošu sejas ādu.

Kā cietais sejas attīrītājs atšķiras no attīrošajām putām?

Ja šobrīd sejas ādas attīrīšanai esi iecienījusi attīrošās putas, Tevi noteikti interesē – kā īsti cietais attīrītājs atšķiras no putām? Kad izvēlēties vienu vai otru alternatīvu? Personīgi es savā ādas kopšanas rutīnā izmantoju abus produktus – cieto sejas attīrītāju no rīta, attīrošās putas – vakarā. Tas tādēļ, ka cietais attīrītājs ir maigāks un no rīta nav nepieciešama intensīva ādas attīrīšana kā arī tas pārklāj ādu ar dabīgu aizsargslāni, lai pasargātu ādu no ārējās vides ietekmes visas dienas garumā.

Būtiskākās atšķirības starp cieto sejas attīrītāju un attīrošajām sejas putām:

          – cietais sejas attīrītājs ir bagātināts ar argana eļļu un apelsīnu ēterisko eļļu. Tas nozīmē – cietais produkts ne vien attīrīs, bet arī pabaros un mīkstinās ādu; 

          – cietā sejas attīrītāja sastāvā ir visiem ādas tipiem piemēroti antioksidanti un mikroelementi – kakao sviests, rozā māli. Tas nozīmē – Tev nav jāmeklē īpaši savam ādas tipam piemērots līdzeklis. Tas derēs gan taukainas, gan kombinētas, gan sausas ādas attīrīšanai;

Lai izdodas dzīvot dabai draudzīgi un ādai saudzīgi!

Ar mīlestību,
Maija Rieksta-Riekstiņa
Vegan Fox radītāja un vadītāja