Grozs ir tukšs.

KĀ UZLABOT ĀDAS KOPŠANAS LĪDZEKĻU IEDARBĪBU?

Kā uzlabot ādas kopšanas līdzekļu iedarbību?

Lieto kvalitatīvus produktus, bet rezultātus neredzi?

Efektīva sejas kopšana ir būtiska, lai saglabātu ādu jauneklīgu, mirdzošu, un pasargātu to no jaunām grumbiņām. Un tomēr – ko iesākt, ja regulāri ieguldi kvalitatīva sastāva produktos, taču rezultātus joprojām neredzi? Iespējams, pie vainas nav paši sejas kopšanas līdzekļi, bet gan to nepilnvērtīga iesūkšanās ādā. To var ietekmēt nepareiza lietošanas secība, neregulāra lietošana, nepietiekama ādas ārējā slāņa attīrīšana un ne tikai.

Nepārproti mani – protams, neviens ādas kopšanas līdzeklis nav maģiska burvju nūjiņa, kas acumirklī uzlabos jebkuru ādas stāvokli. Neviena līdzekļa iedarbība nebūs tūlītēja – īpaši, ja Tev ir problemātiska āda, āda ar pigmentāciju vai akni, šo stāvokļu uzlabošana var aizņemt vidēji 1-3 mēnešus.

Kas attiecas uz ādu ar pirmajām novecošanās pazīmēm, ir skaidrs, ka laiku pilnībā apturēt nevaram. Taču, man šķiet, saudzīgas rūpes par ādu var ne vien palēnināt ādas novecošanos, bet arī palīdzēt satikt grumbiņas lielākā mīlestībā pret sevi. Ar sajūtu, ka jā – tāds ir laiks un tāda esmu es. Bet tajā pat laikā es joprojām izvēlos justies labi un rūpēties par sevi, jo mīlu savu ķermeni un esmu tam bezgala pateicīga par visu, ko līdz šim man izdevies piedzīvot. 

5 soļi, kā padziļināt sejas ādas kopšanas līdzekļu iedarbību

Lai Tavi ādas kopšanas līdzekļi efektīvi iekļūtu ādā, tiem jāspēj “izlauzties” cauri ādas aizsargbarjerai jeb ragveida slānim, kas sastāv no atmirušajām šūnām. Šī slāņa stāvoklis būtiski ietekmē to, cik viegli un dziļi Tavā ādā uzsūcas ādas kopšanas līdzekļi. Lūk 5 idejas, ko vari darīt pat mājas apstākļos, lai palīdzētu produktiem iesūkties dziļāk un samazinātu grumbiņas:

  1. Izmanto pīlingu 1-2 reizes nedēļā. Pīlings atbrīvos ādu no atmirušām šūnām un ļaus pēc tam izmantotajiem produktiem iesūkties dziļāk;

  2. Atver poras ar siltu tvaiku. Vai zini patīkamo sajūtu, kad kosmetologs uz sejas ādas uzklāj siltu dvieli? Patiesībā – tas nav tikai SPA pieredzes radīšanai. Siltums atver poras, ļauj ādai efektīvāk atbrīvoties no netīrumiem un toksīniem, kā arī uzlabo asinsrites cirkulāciju sejas ādā. Tas, savukārt, palīdz labāk apgādāt ādu ar skābekli un barības vielām un atvieglo citu produktu iesūkšanos.
Kā uzlabot ādas kopšanas līdzekļu iedarbību?

3. Uzklāj produktus uz mazliet mitras ādas.

4. Veic sejas masāžas. Tās stimulēs asinsriti, veicinās limfas atteci, tādējādi uzlabojot ādas spēju absorbēt ādas kopšanas līdzekļus.

5. Ievēro pareizu ādas kopšanas līdzekļu secību. Pretējā gadījumā, piemēram, produkti ar lielāku molekulu masu, kas paredzēti uzklāšanai beigās, tik viegli netiks cauri ādas aizsargbarjerai un paliks starp ādas šūnām.

“Vitamīnu bumba” sejas ādai – recepte ilgstošam efektam

Pastāstīšu Tev savu jaunāko recepti, ko varētu dēvēt par ādas “superfood”. Seja pēc tam tik tiešām ir zīdaini maiga, tās tekstūra kļūst gludāka un šo procedūru vari veikt pat 1-2 reizes nedēļā, lai baudītu ilgstošu efektu.

     – Attīri ādu – es vakaros izmantoju attīrošās putas, taču no rīta man prasās ko maigāku, tādēļ lietoju cieto sejas attīrītāju;

     – Lieto pīlingu. Uzklāj to plānā kārtiņā uz sejas un kakla. Sāc ar mazāk jutīgām vietām – pieri, zodu un vaigiem, turpini ar pārējām zonām un atstāj iedarboties 2-3 minūtes, atkarībā no sejas ādas jutīguma. Pēc tam rūpīgi noskalo ar ūdeni. Sejai nekādā gadījumā nelieto skrubi – tas radīs mikroplaisas.

     – Uzklāj atjaunojošu sejas masku. Pēc pīlinga tā iesūksies īpaši dziļi, intensīvi mitrinās un atjaunos ādu, kā arī palēlinās novecošanās procesus. Un tik tiešām – āda pēc maskas šķiet tik gluda, maiga un mitrināta. Patīkamā sajūta pavada vēl vairākas dienas. Uzklāj uz sejas un kakla ādas, ļauj iedarboties 10-15 minūtes un pēc tam rūpīgi noskalo ar ūdeni.

     – Ādas kopšanas speciālisti pēc maskas iesaka lietot micelāro ūdeni vai toniku. Bet, godīgi sakot, man tik ļoti patīk ilgāku laiku pakavēties pēcsajūtās, ka….

     – …uzreiz pēc maskas nomazgāšanas ar ūdeni klāju kopjošo Anti-age sejas krēmu.

Pīlingu, sejas masku un Anti-age sejas krēmu vairāk radīju savām ikdienas vajadzībām, taču esmu saņēmusi tik daudz pozitīvu atsauksmju no draudzenēm un klientēm, ka man nav šaubu – arī Tu būsi sajūsmā! Nu tā. Paralēli, protams, piekop ikdienas ādas kopšanu un šo 1-2 reizes nedēļā izmanto kā “vitamīnu bumbu”. Lai Tev izdodas!

Mīlestībā,
Maija Rieksta-Riekstiņa
Vegan Fox radītāja un vadītāja