Daba, Veselīgs dzīvesveids

KĀ PANĀKT, LAI ĀDA VASARĀ BŪTU VESELĪGI MIRDZOŠA UN ZĪDAINA?

ķermeņa ādas kopšanas ieteikumu

Āda, kas atmirdz zeltainajā saulē, tā ir vasaras skaistākā rota!

Uzvilkt vieglu un plīvojošu vasaras kleitu, basām kājām iebrist reibinoši smaržīgā pļavā un baudīt saules maigos pieskārienus uz ādas. Mūsu Latvijas vasara nebeidz pārsteigt – te karsti tveicīgas dienas mijas ar negaisa zibeņiem, pēc zvaigžņotas nakts aust dzestrs miglas rīts, pēc saules karstajiem pieskārieniem ienirstam atvēsinoši vēsā ezerā.
Mūsu ādai ir tik daudz pārbaudījumu, tai nākas pielāgoties mūsu vasaras piedzīvojumiem un tāpēc mums ādai ir jāsniedz pienācīgas rūpes, lai tā veselīgi mirdzētu spožajā saulē.

Vienmērīga un noturīga iedeguma priekšnoteikums

Vasarā īpašu uzmanību ir jāvelta ķermeņa ādas barošanai un mitrināšanai, kas ir svarīgi arī vienmērīga un noturīga iedeguma iegūšanai. Savos ikdienas ķermeņa kopšanas rituālos iesakām iekļaut ķermeņa eļļu – tā mitrinās, mīkstinās un tonizēs ādu un sniegs ādai zīdainu maigumu. Izbaudi ķermeņa eļļas sniegto komforta sajūtu, atslābinies un sajūti vasaras siltos pieskārienus uz savas ādas. 

Ķermeņa eļļa - Tavs sabiedrotais vasaras piedzīvojumos

Mīkstāku ķermeņa ādu iegūsi ar mūsu Sarkano vīnogu ķermeņa eļļu.
Tās pamatā ir dabīgā vīnogu kauliņu eļļa, kas piešķir ādai zīdainu maigumu un bagātīgi saldu sarkano vīnogu aromātu. Eļļa ir īpaši viegla un ātri iesūcas ādā, neatstājot taukainas pēdas. Papildus pievienotie C un E vitamīni veicina kalogēna veidošanos un ādas atjaunošanos, savukārt, saulespuķu eļļa nomierina ādu. Saldais aromāts un zīdainā tekstūra tik ļoti piestāv vasarai – saules stari rotāsies ne tikai ūdeņu viļņos, bet arī uz Tavas ādas.

Maigāku ķermeņa ādu iegūsi ar mūsu Alvejas ķermeņa eļļu.
Arī tā ir veidota uz dabīgās vīnogu kauliņu eļļas bāzes, kas piešķir ādai zīdainu maigumu un dabisku alvejas aromātu. Eļļa ir tonizējoša, ātri iesūcas ādā un tai piemīt mitrinošas īpašības, kas var lieti noderēt arī pēc pārlieku ilgas saules peldes. Dodies dabā, sajūti silta vēja vēsmas uz savas zīdainās ādas un izbaudi vasaru!

ķermeņa ādas kopšanas ieteikumu

Ķermeņa masāža prātam, ķermenim un garam

Ķermeņa eļļu ir ieteicams uzklāt tieši uz viegli nosusinātas un mitras ādas, lai tā varētu absorbēt visas eļļas vērtīgās īpašības, iedarbīgi pabarot un mīkstināt ādu, gādājot par tās tvirtumu, zīdainumu un veselīgu starojumu
Izmanto mūsu ķermeņa eļļas arī ķermeņa masāžai un izbaudi tās priekšrocības prātam, ķermenim un garam. Pēc ravēšanās dārzā, aktīvas airēšanas laivu braucienā vai gara pārgājiena gar jūru vislabākais atalgojums un bauda būs ķermeņa masāža, kas ļaus:

  1. atbrīvoties no sasprindzinātiem muskuļiem
  2. uzlabot asinsriti
  3. parūpēties par veselīgu miegu
  4. atbrīvot prātu un sakarsušās domas
  5. relaksēties.

Novēlu piedzīvojumu pilnu vasaru un starojošu un mirdzošu prieku par katru saulaino dienu! Baudām!

Mīlestībā,
Maija no Vegan Fox