Grozs ir tukšs.

AROMĀTU IETEKME UZ MŪSU EMOCIJĀM – REALITĀTE VAI MĪTS?

Aromātu ietekme uz mūsu emocijām

Vai esi pamanījusi, kā aromāti, kas ikdienā virmo mūsu vidē, ietekmē mūsu sajūtas? Ne velti dažādi ar smaržām un aromterapiju saistīti produkti ir pieprasīti  – es ticu, ka tā nav tikai aromātu daudzveidība, pēc kā cilvēki tiecas. Tā ir bagātīga sajūtu buķete, ko šie aromāti var sniegt. To loma var būt tik dažāda – smarža var uzlabot emocionālo labsajūtu, atsaukt atmiņā labākās pieredzes vai arī sazemēt. Un tajā pat laikā – tā var gremdēt, liekot izjust pretējas emocijas.
Aromātu klāsts svārstās no maigiem, mierinošiem, līdz pat atspirdzinošiem un spilgtiem. Un, ja esi pamanījusi, tieksme pēc aromāta var mainīties atkarībā no Tava noskaņojuma un dienas ritējuma. Turklāt uz diviem dažādiem cilvēkiem viena un tā pati smarža var šķist atšķirīga. Tas ir pierādījums tam, ka aromāti ir sava veida dzīvi organismi – tie mijiedarbojas kā ar mūsu ķermeni, tā arī ar prātu.

Apzināta savu aromātu un emociju gammas izvēle

Un tomēr – mēs katrs esam tik dažādi, piekritīsi? Viens aromāts kādam izraisīs saviļņojumu un prieku par pagātnē pieredzēto. Tajā pat laikā, citu tas padarīs nervozu, satrauktu vai nomāktu. Aromāti, kas mūs pavada ikdienā, lielā mērā var noteikt emociju gammu, ko piedzīvojam. Tāpēc ir svarīgi atrast sev piemērotākos, lai savas dienas vari vadīt harmonijā ar sevi.
Es ticu, ka ikdienā varam tiekties rast arvien jaunus veidus, kā parūpēties par sevi. Un sev atbilstošākā aromāta izvēle noteikti nenāks par ļaunu. Gluži pretēji – tā atmodinās Tavu enerģiju un, iespējams, pacels to pavisam jaunā līmenī. Ikdienā mūs ieskauj tik daudzas smaržas un emocijas, kuras neizvēlamies un nereti pat nevaram no tām distancēties. Tāpēc ir svarīgi saprast, kas ir tie brīži, kad apzināti varam izvēlēties sev vēlamo aromātu un emociju buķeti. Tava vannas istaba pavisam noteikti varētu būt vieta, kur izpausties, vai piekrīti?
Arī mēs, Vegan Fox Cosmetics, savas attīstības ceļā piedomājam par daudzveidīgu, cilvēcīgu un, kas svarīgi, dabīgu produkciju. Mums rūp, lai katrs mūsu klients spētu atrast sev piemērotākos ķermeņa kopšanas produktus – gan pēc ādas tipa, gan vēlamās konsistences un sastāva, gan arī pēc aromāta.

Vegan Fox klientu TOP 3 aromātu izvēles

Vegan Fox ķermeņa kopšanas produktu aromāti ir tik daudzveidīgi – sākot ar uzmundrinošo ingveru, barojošo kafijas un saldo sarkano vīnogu aromātu, beidzot ar nomierinošo lavandu. Taču mūsu pircēji īpaši izcēluši 3 savus favorītus:

1.Sulīgais greipfrūtu aromāts ir mūsu klientu iecienītākais.
Vai zināji, ka aromterapijā greipfrūtu aromātu nereti izmanto, lai līdzsvarotu garastāvokli, samazinātu asinsspiedienu un atbrīvotu ķermeni un prātu no nevajadzīgās stresa ietekmes?

2.TOP augšgalā ierindojies arī mūsu vasarīgais liepziedu aromāts. Kā izrādās, agrāk šo aromātu izmantoja radošās enerģijas veicināšanai, jo tika uzskatīts, ka šo ziedu smarža palīdz attīrīt domas. 

3.Atsvaidzinošais piparmētru aromāts kļuvis par mūsu klientu favorītu, pat neskatoties uz to, ka šajā kategorijā pieejams tikai viens produkts. Tāpat kā visos mūsu produktos, arī piparmētru skrubī apvienotas tikai dabīgas un kvalitatīvas sastāvdaļas.
Turklāt esam pārliecināti, ka piparmētru svaigā smarža Tevi uzmundrinās un dāvās enerģiju visai dienai!

Kā atrast sev piemērotāko?

Ļoti vienkārši. Tavas smaržas kārpiņas Tev to pateiks priekšā. Un tomēr, ir vērts pievērst uzmanību tam, kādos dienas laikos ķermeņa kopšanas produktus plāno izmantot. Tā, piemēram, lavandas smarža izsenis zināma, pateicoties tās nomierinošajām īpašībām. Līdz ar to, šis aromāts kombinācijā ar atslābinošu vakara vannu vai dušu lieliski noskaņos Tevi saldākam nakts miegam. Turpretī, piparmētra, ingvers, greipfrūts un citi uzmundrinošie aromāti dāvās Tev enerģiju, fokusu un mundrumu možam dienas sākumam.
Ja vēl neesi atradusi sev piemērotāko produktu, iespējams, jāturpina meklēt. Līdzīgi kā mūsu emocijas, aromātu izvēle var būt atkarīga no visdažādākajiem apstākļiem. Katru dienu mēs sevi sajūtam atšķirīgi. Ja reiz mūsu aromātu izvēle ir tik ļoti atkarīga no emocijām, tad ir gluži pašsaprotami, ka arī mūsu ekspektācijas pret smaržām ik dienas var būt mainīgas.
Tāpat arī apstākļi aiz loga ir lielisks piemērs tam, kā ārējie apstākļi ietekmē mūsu izvēles. Vasarai lieliski piestāvēs produkti, kas sniegs Tev tik ļoti kārotu spirdzinājumu. Tā, piemēram, greipfrūts un piparmētra to garantēs. Brīžos, kad prāts un ķermenis tiecas pēc siltuma, izglābs ingvers. Savukārt, liepziedi un lavanda Tevi ieskaus ar maigām atmiņām par vasaras siltumu.

Izvēlies rūpes par sevi un savu labsajūtu – kā fizisko, tā emocionālo.

Maija Rieksta-Riekstiņa,
Vegan Fox radītāja un vadītāja