Daba, Kosmētika, Vegāniem

10 ieguvumi ādai no MICELĀRĀ ŪDENS

Vegan Fox Rožu micelārais ūdens

10 ieguvumi Tavai ādai no micelārā ūdens.

Kas ir micelārais ūdens?

Micelārais ūdens ir vienkāršs ādas attīrošs līdzeklis, kas izskatās kā ūdens un ir ļoti iecienīts tā daudzveidīgo īpašību dēļ:

 • efektīvs sejas ādas attīrītājs,
 • toniks,
 • dekoratīvās kosmētikas noņēmējs,
 • ādas atsvaidzinātājs.

Micelārā ūdens pamatā ir aktīvās sastāvdaļas micellas – mikroskopiski mazas daļiņas, kas veidojas apvienojoties molekulām no ūdens, attīrošām vielām un mitrinošām vielām. Micellas uz ādas strādā līdzīgi kā magnēts, tās ievelk netīrumu daļiņas un palīdz atttīrīt poras. Vienlaikus ādas virskārta tiek mitrināta, tonizēta un samazinās iekaisumi, tāpēc to droši var lietot arī jutīgai un sausai sejas ādai.
Svarīgi ir pievērst uzmanību sastāvam – micelārā ūdens pamatsastāvā var būt vienkārši attīrīts ūdens vai arī rožūdens, alveja vai citi ziedūdeņi, kas veic papildu kopjošo iedarbību. Papildu tiek pievienotas arī mitrinošas un attīrošas sastāvdaļas. Sastāvā nevajadzētu būt būt alkoholam, sintētiskām smaržvielām, ēteriskām eļļām, konservantiem, PEG un parabēniem, lai neizraisītu ādas kairināšanu.
Vegan Fox Micelārā ūdens pamatā ir rožūdens no Damaskas rozes ziedlapām, kas nomierina ādu, samazina poras un padara grumbas neuzkrītošākas, un arī alvejas ekstrakts, kas nodrošina papildu mitrināšanu un aizsargā no baktērijām.

10 ieguvumi Tavai ādai no micelārā ūdens:

 • lieliski attīra – spēj attīrīt ādu no netīrumiem, kosmētikas un liekā ādas sebuma;
 • vairākas funkcijas vienā produktā – ideāli aizvieto vairākus sejas kopšanas produktus, jo gan attīra, gan mitrina, gan tonizē un arī atsvaidzina sejas ādu;
 • palīdz Tavai ādai starot – nodrošina ādas mitrināšanu un piešķir tai veselīgu izskatu;
 • vienkārša un maiga ādas attīrīšanas – pēc izskata un struktūras līdzīgs ūdenim, nav nepieciešams ādu berzēt vai mazgāt;
 • ērta lietošana – var paņemt līdzi jebkur, nav jānoskalo ar ūdeni;
 • saudzīgs sastāvs – nesatur spirtu, konservantus un sintētiskās smaržvielas, lai nekairinātu ādu;
 • piemērots visiem ādas tipiem un arī jutīgajai acu zonai;
 • īpaši maiga iedarbība – nerada sausuma sajūtu un nekairina ādu, tādēļ der arī izteikti jutīgai ādai;
 • noderīgs cīņai pret pūtītēm, aizsprostotām porām vai rētām;
 • glābējs, ja jāpielabo izplūdis grims, jānovērš spīdīga sejas ādas vai jāatsvaidzinās karstā dienā.

Kā lietot?
Micelāro ūdeni var lietot gan kā atsevišķu sejas attīrošo līdzekli, gan kā daļu no dubultās sejas tīrīšanas rutīnas.
Ja sejas āda ir kombinēta, taukaina vai ar pūtītēm, tad Micelārais ūdens jālieto kā solis Nr.2 ādas attīrīšanā – vispirms seju mazgā ar želeju vai putām un pēc tam attīra ar Micelāro ūdeni kā tonika aizvietotāju. Tas nodrošinās ideāli attīrītu ādu, kā arī papildu to kops un mitrinās. Ja sejas āda ir īpaši sausa, jutīga vai apsārtusi, tad pilnīgi pietiks ar Micelāro ūdeni, lai izvairītos no papildu kairināšanas. Īpaši piemērots šis līdzeklis būs situācijās, kad esi ceļojumā, sporta zālē, pludmalē, kur, iespējams, nav pieejams tekošs ūdens, nav iespēja paņemt līdzi visus ikdienā lietojamos kosmētikas līdzekļus vai arī vienkārši trūkst laika un esi steidzīga.

Micelāro ūdeni nedaudz uzlej uz vates plāksnītes vai auduma salvetes un ar maigām kustībām, viegli bez liekas berzēšanas tīra sejas un kakla ādu un dekoltē zonu. Ja nepieciešams noņemt acu kosmētiku, tad samitrinātu vates plāksnīti uz dažām sekundēm viegli piespiež acu plakstiņiem.
Lieto no rītiem un vakaros, tas nav jānoskalo – uzreiz var uzklāt sejas serumu un/vai sejas krēmu.
Tieši tik vienkārši un iedarbīgi!

Uz tikšanos jau nākamajā rakstā!