Grozs ir tukšs.

Skrubis, ko gribētos apēst!

Vegan-Fox-ginger-body- scrub-coffe-body- scrub-peppermint-body- scrub

Ko vēlas ķermeņa āda?
Vegan Fox skrubji ir īpaši ar savu neaizmirstamo smaržu, 100% dabīgajām sastāvdaļām un iespaidīgu dabīgo eļļu koncentrāciju. Skrubis patiešām kārtīgi attīra ādu – to nodrošina sāls un abrazīvās daļiņas no aprikožu kauliņiem. Lai sāls pārlieku neskrāpētu un nekairināru ādu, bagātīgais eļļas daudzums nodrošina, ka pēc ādas attīrīšanas uzreiz tā tiek pilnvērtīgi pabarota, mitrināta un mīkstināta. Dažiem liksies, ka eļļas ir par daudz, bet Jūsu āda būs Jums pateicīga.

Sastāvs pārliecina
100% dabīgs sastāvs ir pārliecinošs pamatojums mūsu skrubju veiksmes stāstam. Sastāvs ir bagātināts ar avokado eļļu, kas mīkstina ādu un nodrošina aktīvo vielu uzsūkšanos, ar šī sviestu, kas intensīvi baro un atjauno ādu, ar jojobas eļļu, kas mitrina ādu un ar vīnogu kauliņu eļļu, kam piemīt mīkstinoša, pretiekaisuma un tonizējoša iedarbība.
Dabiskās abrazīvās daļiņas no aprikožu kauliņiem maigi attīra ādu.

Katram savs

  • Anticelulīta jeb ingvera skrubis – uzmundrina un sasilda, greipfrūta mizas eļļa veicina ādas elastības uzlabošanos, ingvers veicina taukaudu samazināšanos un palīdz novērst celulītu.
  • Piparmēru skrubis – atvēsina un atslābina locītavas un muskuļus, dabīgās piparmētru lapiņas atsvaidzina un nomierina ādu.
  • Kafijas skrubis – uzlabo asinsriti un padara ādu tvirtu, dabīgās kafijas pupiņu daļiņas veicina šūnu atjaunošanos un uzlabo ādas izskatu.

Sajūtas un rituāls
Vannas vai dušas rituāls kopā ar Vegan Fox skrubi var izvērsties par atkarību, patīkamu atkarību no neaizmirstamās smaržas un uzmundrinājuma sajūtas. Āda kļūst gluda un tvirta, eļļa ātri iesūcas un ķermeni pārņem patīkamas sajūtas.
Svarīgi ievērot dažus pamatnoteikumus, lai rituālu patiesi izbaudītu – skrubi iemasējiet mitrā ķermeņa ādā un rūpīgi noskalojiet, lietojiet ne biežāk kā 2 reizes nedēļā un pirms lietošanas skrubi kārtīgi samaisiet, jo eļļa noslāņojas augšpusē. Neizmantojiet skrubi iekaisušai ādai un uzreiz pēc depilācijas, tas var radīt nepatīkamas izjūtas un ādas apsārtumu.

Lai skrubja lietošana sniedz vajadzīgo enerģiju, lai smaržas pārņem visu māju un lai āda gavilē!