Grozs ir tukšs.

JAUNUMS – dabai DRAUDZĪGI un ādai SAUDZĪGI

Jaunums - cietie produkti ādas kopšanai no Vegan Fox

Rūpes par sevi un vidi – vai iespējams apvienot abus?

Nepārprotami – rūpes par mūsu veselību un labsajūtu ir ārkārtīgi svarīgas. Taču –  kā tās piedzīvot, nekaitējot apkārtējai videi? Tāpēc mūsu jaunums – dabai draudzīgi un ādai saudzīgi. Spīdīgi iepakojumi, nevajadzīgas ķimikālijas un krāsvielas, pārspīlētas smaržvielas… jā, rūpes par sevi, protams, ir iespējams piedzīvot arī šādi. Taču, manuprāt, īstens mirklis sev ir tāds, ko varam pavadīt harmonijā ar sevi un saskaņā ar savām vērtībām.

Vizualizēšu caur piemēru. Iedomājies, ka esi dārgā, izsmalcinātā restorānā, kur galdi noklāti ar pārbagātu uzkodu un dzērienu izvēli. Apkārt čalo cilvēki, notiek sarunas un pa vidu tam esi Tu. Bez neviena sev tuva, mīļa cilvēka, ar kuru dalīties, kura klātbūtnē justies ērti un atbrīvoti. Vai viss šis krāšņums liks Tev šeit sajusties labi? Vai šeit patiesi sajutīsies tā, ka velti mirkli sev un savam priekam? Diezin vai…

Līdzīgi ir ar Taviem labsajūtas rituāliem. Ir svarīgi, lai produktu sastāvs un formāts saskanētu ar Tavām vērtībām un pārliecību par to, kā dzīvot harmonijā ar sevi. Tādēļ, lai Tev dāvātu iespēju apvienot rūpes par vides veselību un Tavu labsajūtu, esam radījuši divus jaunus produktus, kas ļaus Tev būt tuvāk sev un savām vērtībām. Mūsu cieto šampūnu krājumus papildinājuši vēl divi cietie produkti – Cietais ķermeņa skrubis ar kivi sēkliņām un Cietais sejas attīrītājs ar rozā māliem.

Cietais ķermeņa skrubis ar kivi sēkliņām

Šis kļūs par īstenu baudījumu, ja Tu alksti apvienot patīkamo ar lietderīgo. Cietais skrubis ne vien saudzīgi attīrīs ādu, bet arī uzlabos ādas mikrocirkulāciju. Ar apļveida kustībām iemasē to samitrinātā, tīrā ķermeņa ādā. Limfas atteces uzlabošanas nolūkos kustības veic virzienā uz sirdi –  no pēdām uz augšu un no plaukstām uz kaklu. Pēc tam rūpīgi noskalo ādu un, efektīvam rezultātam skrubi lieto 1-2 reizes nedēļā.

Šī produkta sastāvā ir Citronzāles ēteriskā eļļa, kas ļaus uzlādēties ar enerģiju visai dienai un piešķirs Tavam SPA rituālam svaigumu un zināmu “raksturiņu”.

Atšķirībā no mūsu līdzšinējiem skrubjiem, tas ir uz cukura, ne sāls bāzes, tādēļ cietais skrubis būs izcili piemērots pat visjutīgākajai ādai un būs lielisks palīgs, lai uzlabotu Tavas ādas elastību.

Kivi sēkliņas un pumeka ļaus palutināt ādu ar dabīgu pīlinga procedūru. Alvejas pulveris, savukārt, mitrinās un nomierinās ādu, aizsargājot to no apkārtējās vides negatīvās ietekmes un baktērijām. Unikālais sastāvdaļu apvienojums nodrošinās antibakteriālu iedarbību, kā arī pilnvērtīgi mitrinās ādu, vienlaikus nepadarot to taukainu.

Cietais sejas attīrītājs ar rozā māliem

Vai starp Taviem sejas kopšanas produktu favorītiem ir mūsu attīrošās putas sejai? Tad Tu noteikti gribēsi iepazīt to līdzinieku – mikroelementiem bagātināto cieto sejas attīrītāju. Arī šo produktu lietojot, kombinācijā ar ūdeni rodas maigas putas, turklāt to vari izvēlēties, neatkarīgi no sava ādas tipa.

Cietais sejas attīrītājs ir bagātināts ar argana eļļu un apelsīnu ēterisko eļļu, kas darbosies kā spēcīgi antioksidanti. Apelsīnu ēteriskā eļļa atsvaidzinās un tonizēs ādu, kā arī uzlabos asinsriti. Šī citrusaugļu eļļa produktā izstaro maigu, siltu, taču vienlaikus – neitrālu aromātu, un veic antibakteriālu iedarbību.

Sastāvā ir arī kakao sviests un rozā māli, kas pabaros Tavu ādu ar nepieciešamajiem mikroelementiem, mīkstinās to, uzlabos ādas elastību un veidos aizsargslāni.

Kombinācijā ar citiem sejas kopšanas produktiem cietais sejas attīrītājs būs vērtīgs sabiedrotais ikdienas sejas kopšanas rituālos. Turklāt, tas ir drošs lietošanai arī ādai ap acīm, tādēļ to vari izmantot arī kosmētikas noņemšanai.

Rūpēs par Tevi un dabu, abi produkti ir bez plastmasas iepakojuma un tiem ir 99% dabīgs sastāvs. Un, pretēji mītiem par cietajiem produktiem, tos lietot nereti ir pat ērtāk, kā produktus tūbiņās vai pudelēs – īpaši dodoties izbraucienos, ceļojumos vai, piemēram, uz sporta zāli. Tā, piemēram, paņem tos līdzi mūsu alumīnija trauciņos un esi bez raizēm – cietais produkta formāts pasargās Tevi no netīša sastāva izvirduma somā. Turklāt, vienu cieto produktu varēsi lietot divreiz ilgāk, kā mūsu tradicionālās attīrošās putas un ķermeņa skrubjus.

Tik tiešām daudz ieguvumi. Un tie visi iepakoti vienā mazā, videi draudzīgā un parocīgā kartona kastītē. Izmēģini jaunos produktus īpaši izdevīgi – Tev par prieku visu februārī spēkā iepazīšanās cena!

Mīlestībā,

Maija Rieksta-Riekstiņa
Vegan Fox radītāja un vadītāja