Grozs ir tukšs.

kā veikt sejas pašmasāžu un jogu

Fitness un pašmasāža Tavai sejai.
Vēlies uzlabot savas sejas ādas un muskuļu tonusu? Varbūt esi dzirdējusi par sejas fitnesu jeb sejas jogu? Nē? Tad šis raksts ir domāts tieši Tev. Sejas fitness ir fantastisks sejas vingrojumu komplekss, kas apvienots ar dažādām pašmasāžas tehnikām, ar ko regulāri nodarbojoties iespējams ne tikai uzlabot sejas ovālu, novērst dubultzodu un mazināt tūsku acu zonā, bet arī pacelt augšējos plakstiņus, mazināt krunkas uz pieres, ap acīm un lūpām, kā arī uzlabot kakla ādu un sejas krāsu. Turklāt to visu Tu vari izdarīt mājās.
Šīs metodes būtība ir cīņa ar cēloņiem, nevis sekām. Konstatējot iemeslus, kāpēc sejas ovāls izplūst, veidojas nokareni vaigi, deguna-mutes rieva kļūst aizvien dziļāka un kāpēc noslīd acu plakstiņi, iespējams izvēlēties atbilstošus sejas vingrojumus un piemeklēt masāžas tehnikas, kas palīdzēs uzlabot sejas vizuālo koptēlu. Sasniegtais rezultāts ir atkarīgs no individuālajiem iekšējiem resursiem, apņēmības un regularitātes. Turklāt bez estētiskiem uzlabojumiem šī metode var palīdzēt novērst migrēnu, uzlabot redzi, atjaunot matu augšanu un uzlabot košanas muskuļu darbību, tādējādi labvēlīgi ietekmējot mutes veselību.

Kāpēc sejas fitness ir efektīvs?
Seja ir ķermeņa daļa ar 43 muskuļiem. Un tāpat kā ķermeņa muskuļiem arī sejas muskuļiem ir nepieciešams treniņš, lai tie būtu vislabākajā formā. Redzi, krunkas un grumbas, kuras redzamas ādas virspusē, rodas muskuļu deformācijas, saspringuma un atslābuma dēļ, tāpēc regulārs treniņš un pareizi veikta masāža spēj sniegt dabīgu liftinga efektu un uzlabot sejas ādas izskatu. Sejas fitness iedarbojas uz daudz dziļākiem sejas audiem un struktūrām un ietver darbu ar sejas muskuļiem, muskuļu fascijām, zemādas tauku slāni, asinsriti un limfātisko sistēmu. Strādājot šajos līmeņos, rezultāts, protams, atspoguļojas arī sejas ādā.  Viss, kas Tev nepieciešams, ir pacietība un prakse

Kāpēc tas strādā?
Nodarbojoties ar sejas fitnesu, normalizējas sejas muskuļu tonuss, uzlabojas asinsrite un limfas attece, šūnas tiek apgādātas ar nepieciešamajām barības vielām. Un tas garantē, ka sejas āda saņem pietiekami daudz skābekļa un nepieciešamās barības vielas. Savukārt, masējot seju, tiek stimulēta vielmaiņa ādā un tiek palielināta kosmētisko līdzekļu efektivitāte. Veicot šo vingrinājumu kompleksu regulāri, ir iespējams iegūt skaistu sejas ādas toni ilgtermiņā un atbrīvoties no pelēcīguma. Turklāt sejas fitness palīdz aizkavēt novecošanās procesus, aizkavēt grumbiņu veidošanos, saglabāt tvirtu un stingru sejas ovālu.
Pastāv dažādi vingrojumi un sejas masāžas metodes, ko iespējams izvēlēties atkarībā no problēmzonas, bet pamatprincips ir viens – apzināta un precīza sejas muskuļu izstaipīšana un masāža ar pirkstiem vai speciāliem masāžas instrumentiem kā Jade Roller (nefrīta sejas rullītis) vai Gua Sha (kristāla sejas masāžas plāksnīte).
Kādu vingrinājumu un masāžas metodi izvēlēties, atstāšu Tavā ziņā, taču interneta plašumos ir daudz avotu, kur sīki un smalki paskaidrots, kā tieši veikt vingrinājumus un masāžas. Galvenais ir sākt! Iedvesmai daži piemēri:

Daži ieteikumi pirms ķeries pie darba!
Pirmkārt, sejas vingrojumus vari veikt jebkurā brīvā brīdi, bet pašmasāžu gan ieteicams veikt uz attīrītas sejas ādas.
Šim nolūkam iesaku izmantot ādas attīrīšanas līdzekli, kas maigi noņem netīrumus un attīra poras, kā, piemēram, mūsu sejas attīrošās putas.
Otrkārt, pirms sejas masāžas, labākam rezultātam un patīkamākai masāžai, ieteicams uzklāt kādu ādu kopjošu eļļu, mitrinošu vai barojošu sejas krēmu.
Un visbeidzot, speciālisti iesaka vingrojumus un pašmasāžu veikt 4 līdz 5 reizes nedēļā, ideālā gadījumā gan no rīta, gan vakarā!

Es pati pašmasāžu veicu katru dienu un man tas aizņem 10 minūtes – 5 minūtes no rīta un 5 minūtes vakarā. Ieradumam ir spēks!

Ceru, ka šis raksts Tev palīdzēja un spēja iedvesmot uz pārmaiņām.
Uz tikšanos!