Grozs ir tukšs.

VISLABĀKĀ DĀVANA – PATIESAS RŪPES

Vegan Fox Dāvanu kaste

Vislabākā dāvana – patiesas rūpes!
Decembris ir viens no gada gaišākajiem mēnešiem ne tikai baltās sniega segas dēļ, bet arī tāpēc, ka mūsu sirdis piepilda svētku sajūtas, apkārt spoži iedegtas gaismiņas un priekā iemirdzas cilvēku acis, kad viņiem tiek pasniegta ar sirsnību sarūpēta dāvana. Un piekritīsi – vislabākā dāvana ir rūpes vienam par otru.

Tāpēc arī Vegan Fox ir ļoti svarīgi rūpēties:

 • par māmiņu smaidiem, dāvājot viņām Vegan Fox dāvanu kastītes Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļā, kur tās mums palīdz nogādāt Biedrība “MMunT”;
 • par siltumu un barības krājumiem dzīvnieku patversmēs;
 • par labāku pasauli dzīvniekiem, atbalstot un novirzot daļu peļņas organizācijai Dzīvnieku brīvība cīņā par dzīvnieku tiesībām;
 • lai zeme varētu ieelpot dziļāk, jo mēs stādām kokus mežos, kas ir mājvieta zvēriem, putniem un kukaiņiem;
 • par dāmu iepriecināšanu retrītos, kur viņām ir iespēja izrauties no ikdienas skrējiena, pabūt klusumā ar savām domām;
 • par vegānisku un kvalitatīvu jūsu vannas istabas plaukta saturu, lai sniegtu patiesi maigas rūpes.

Esam sarūpējuši īpašas Dāvanu kastes

Svētki strauji tuvojas un ir tik jauki apzināties, ka zem eglītes atradīsies vislabākā dāvana, par kuru neizsakāms prieks būs dāvanas saņēmējam, piepildot arī dāvinātāja sirdi ar siltumu. Dāvanu kastēs vari piepildīt iecienītākos produktus pēc izvēles:

Dāvināšanas prieks ir tieši sajūtās, tāpēc, pasniedzot varbūt mums tik ikdienišķu ķermeņa kopšanas komplektiņu sirmgalvei aprūpes namā, padarīsi šos svētkus īpašus un neaizmirstamus. Tieši aromātisks un relaksējošs mirklis sev ir tik svarīgs Bērnu SOS ciematos esošajām mammām, lai spētu tālāk pašaizliedzīgi sniegt mīlestību bērniņiem.

Vislabākā dāvana – atvērt sirdis labdarībai

Ir tik daudz iespēju labajiem darbiem. Aicinām arī Tevi izvēlēties sev tuvāko tēmu un uzsākt sirdssiltu tradīciju, iesaistoties labdarības akcijās, kas svētku sajūtas padarīs vēl īpašākas:

 • Dakteris Klauns – atbalsti medicīnas klaunus, kas katru dienu dodas uz Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcu un citām slimnīcām Latvijā, lai psiholoģiski palīdzētu bērniem, atvieglojot mazo pacientu ikdienu, kamēr tie uzturas slimnīcā.
 • Dod Pieci! – šī gada labdarības maratons izceļ vides pieejamības problemātiku cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, aicinot sabiedrību ieraudzīt to cilvēku ikdienu, kas saskārušies ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem.
 • Vecāku māja bērnu slimnīcā – vecāku mājas komanda sniedz plašu palīdzību vecākiem, kuri ir krīzes situācijā vai kuriem nākas ilgstoši uzturēties slimnīcā.
 • Dzīvnieku brīvība – jau pieminētās organizācijas misija ir izbeigt dzīvnieku ciešanas industriālajā lopkopībā. Ikviens dzīvnieks ir pelnījis dzīvi bez ciešanām!
 • Dzīvnieku patversmes Latvijā – dzīvnieciņi patversmēs gaida ne tikai barību un siltumu, bet arī mīlestību un rūpes. Varbūt ir iespēja sniegt kādam no viņiem Ziemassvētku brīnumu – jaunas mājas un ģimeni?
 • Eņģeļa Pasts – sociālā projekta mērķis ir emocionālās labklājības veicināšana sociāli mazaizsargāto personu grupām visā Latvijā, nosūtot dāvaniņas vientuļajiem senioriem.

Taču dāvanai ne vienmēr ir jābūt taustāmai, arī mīļš vārds sētniekam par labo darbu, uzslava tirgus tantiņai par veselīgajiem našķiem svētku galdam vai uzmundrinošs vārds noskumušam draugam ir veltījums, kas silda sirdi. Un tas šobrīd ir tik svarīgi – sajust mīlestību un rūpes, un zināt, ka rītdiena būs vēl gaišāka, jo pēc ziemas saulgriežiem vienmēr nāk gaisma – naktis kļūst īsākas un dienas garākas.

Gaidīsim svētkus kopā un dāvāsim viens otram sirds siltumu un patiesas rūpes!