Grozs ir tukšs.

Matiem

Matu kopšana – dabīgi cietie šampūni, kas lieliski puto, un kondicionieris matu veselīgam izskatam.

matu kopšanas komplekts ar cieto šampūnu un kondicionieri
hair care bundle
-20%

Matu kopšanas komplekts

17.44
Matu kopšanas komplekts ar 2 cietajiem produktiem ir lieliska iespēja izveidot savu matu kopšanas rituālu. Izvēlieties šampūnu atbilstoši savam matu tipam un kopā ar mitrinošo kondicionieri iegūstiet veselīgus un mirdzošus matus. Komplektā ietilpst:
 • Cietais šampūns – Visiem matu tipiem (ar spirulīnu), Sausiem matiem (ar rozā māliem),  vai Taukainiem matiem (ar melno ogli)/58g;
 • Cietais kondicionieris – Mitrinošs, visiem matu tipiem/ 55g.
natural solid shampoo shampoo bar all type hair vegan fox hand made
vegan solid shampoo for all hair types

Cietais šampūns visiem matu tipiem

9.90
Iegūstiet dabiski spīdīgus un stiprākus matus ar mūsu spirulīnas aļģes cieto šampūnu, kas veicina matu augšanu un atjauno veselīgu izskatu. Dabīgais šampūna sastāvs nodrošina efektīvu galvas ādas un matu attīrīšanu, mitrina un nogludina tos. Saudzējošs pH matiem un galvas ādai. Sastāvs bagātināts ar:
 • spirulīnas zilganzaļās aļģes pulveri, kas uzlabo matu augšanu, dabisko spīdumu un elastību,
 • auzu ekstraktu, kas matus nogludina un mazina to šķelšanos,
 • kokosriekstu eļļu, kas intensīvi mitrina un palīdz matiem kļūt veselīgi stipriem.
99.6% dabīgas sastāvdaļas. Nesatur - SLS, SLES, PEG, sulfātus, parabēnus, silikonus, ziepes, sintētiskos konservantus, minerāleļļas, sintētiskās smaržvielas un krāsvielas. Iepakojums: kartona kastīte. 58g
natural solid shampoo shampoo bar oily hair vegan fox hand made
vegan solid shampoo for oily hair

Cietais šampūns taukainiem matiem

9.90
Iegūstiet dabiski vieglus un elastīgus matus ar mūsu melno ogļu cieto šampūnu, kas taukainiem matiem palīdz iegūt apjomu un atjauno veselīgu izskatu. Dabīgais šampūna sastāvs nodrošina dziļu galvas ādas un matu attīrīšanu un tonizēšanu, kā arī atdzīvina nespodrus matus. Saudzējošs pH matiem un galvas ādai. Sastāvs bagātināts ar:
 • melno ogļu pulveri, kas nodrošina matiem vieglumu un ļauj tiem elpot,
 • ginka koka lapu ekstraktu, kas intensīvi attīra matus un galvas ādu un veicina jaunu matu augšanu,
 • kokosriekstu eļļu, kas palīdz matiem kļūt veselīgi stipriem un mitrina tos.
99.6% dabīgas sastāvdaļas. Nesatur - SLS, SLES, PEG, sulfātus, parabēnus, silikonus, ziepes, sintētiskos konservantus, minerāleļļas, sintētiskās smaržvielas un krāsvielas. Iepakojums: kartona kastīte. 58g
natural solid shampoo shampoo bar dry hair vegan fox hand made
vegan solid shampoo for dry hair

Cietais šampūns sausiem matiem

9.90
Cietais šampūns sausiem matiem ļauj iegūt mīkstus un mirdzošus matus. Rozā mālu cietais šampūns sausiem un trausliem matiem palīdz atgūt spīdumu un atjauno veselīgu izskatu. Lieliski piemērots arī bojātiem un krāsotiem matiem, saudzējošs pH matiem. Dabīgais šampūna sastāvs nodrošina maigu galvas ādas un matu attīrīšanu, atdzīvina un nodrošina intensīvu mitrināšanu. Sastāvs bagātināts ar:
 • baltajiem un rozā māliem, kas pabaro matus ar nepieciešamajiem mikroelementiem un atdzīvina tos,
 • kamēlijas ekstraktu, kas mīkstina matus un veicina to atjaunošanos,
 • kokosriekstu eļļu, kas intensīvi mitrina un palīdz matiem kļūt veselīgi stipriem.
99.6% dabīgas sastāvdaļas.  Nesatur - SLS, SLES, PEG, sulfātus, parabēnus, silikonus, ziepes, sintētiskos konservantus, minerāleļļas, sintētiskās smaržvielas un krāsvielas. Iepakojums: kartona kastīte. 58g
Condicionier bar moisturising
vegan conditioner bar moisturising

Mitrinošs cietais kondicionieris

11.90
Mitrinošs cietais kondicionieris palīdz iegūt gludus matus, intensīvi baro, mitrina un veido matu aizsargslāni. Dabīgais kondicioniera sastāvs nodrošina matu mīkstināšanu un kopšanu, kā arī palīdz atšķetināt savēlušos matus. Lieliski piemērots visiem matu tipiem ar saudzējošu pH matiem un galvas ādai. Sastāvs bagātināts ar: - kakao sviestu, kas lieliski mitrina, nogludina un atjauno matus, - šī sviestu, kas mīkstina matus un piešķir tiem spēku, - saldo mandeļu eļļu, kas saglabā matu elastīgumu un mirdzumu, - smiltsērkšķu un ingvera ekstraktiem, kas stimulē matu augšanu. 98% dabīgas sastāvdaļas. Nesatur - SLS, SLES, PEG, sulfātus, parabēnus, silikonus, ziepes, sintētiskos konservantus, minerāleļļas, sintētiskās smaržvielas un krāsvielas. Iepakojums: kartona kastīte. 55g Vegan Fox vērtības
Dāvana dabas draugiem ar cietajiem kosmētikas produktiem
Dāvana dabas draugiem

Dāvana dabas draugiem

19.6035.30
Dāvana dabas draugiem ir lieliska iespēja pasniegt skaistu un atmiņā paliekošu dāvanu kasti. Izvēlieties dabīgus un dabai draudzīgus cietos kosmētikas produktus bez plastmasas iepakojuma un iegūstiet iespēju parūpēties par sejas, ķermeņa vai matu kopšanu. Dāvanu kastē var ievietot 2 vai 3 produktus pēc Jūsu izvēles. Dāvanu komplektā ietilpst:
cotton mesh bag for solid shampoo shampoo bar
cotton mesh bag for solid shampoo shampoo bar

Kokvilnas maisiņš cieto produktu glabāšanai

4.80
Uzglabājiet cieto šampūnu plānā maigas kokvilnas maisiņā, kas nodrošina ērtu šampūna lietošanu, neizņemot to no maisiņa. Pēc lietošanas pakariniet dušā vai citā vietā vannas istabā un ļaujiet nožūt kopā ar šampūnu, lai cietais šampūns nekļūtu mīksts un kalpotu ilgāku laiku. Roku darbs, 100% organiska kokvilna.        
Alumīnija trauciņš

Alumīnija trauciņš

2.20
Alumīnija trauciņš nodrošina iespēju paņemt līdzi savu iemīļotāko cieto kosmētikas produktu. Trauciņš ir ideāli piemērots cieto šampūnu, kondicioniera vai citu cieto kosmētikas produktu ērtai un drošai pārvadāšanai un uzglabāšanai. Ļoti noderīgs, dodoties ceļojumā, brīvdienās vai uz sporta zāli. Atbilst visu Vegan Fox cieto produktu izmēram, ar skrūvējamu vāciņu.
natural loofah for solid shampoo shampoo bar
natural solid shampoo shampoo bar all type hair vegan fox hand made

Lufa cieto produktu glabāšanai

1.00
Lufa ir īpaši piemērota cieto kosmētikas produktu vai ziepju glabāšanai un žāvēšanai, tā ir 100% dabīga un dabai draudzīga. Cietajiem kosmētikas produktiem ir ļoti svarīgi ļaut nožūt starp lietošanas reizēm, tas ļauj produktiem tik ātri neiztērēties, jo tie neizmirkst mitrumā. Lufa ir vīteņaugs, kas izžūstot kļūst līdzīga švammei. Tā ir plaši sastopama tropu un subtropu reģionos, izskatā līdzinās gurķim, tādēļ to mēdz saukt arī par augu sūkli vai švammes gurķi.