Akcijas - %

Akcijas – izdevīgi cenu piedāvājumi katru mēnesi jūsu iecienītākajiem sejas, matu un ķermeņa kopšanas produktiem.

Dāvana sievietei ādas kopšanai
Davana draudzenei relaksejosiem SPA vakariem
-20%
23.36

Dāvanu komplekts relaksācijai

Lieliska iespēja pasniegt skaistu un atmiņā paliekošu Dāvanu komplektu relaksācijai. Izvēlieties iemīļotākos produktus mājas SPA rituālam un iegūstiet veselīgu, elastīgu, attīrītu un pilnvērtīgi pabarotu ādu. Dāvanu komplektā ietilpst 4 produkti:
Vegan Fox kosmetikas produktu Dāvanu kaste
Dāvana sievietei ādas kopšanai
-20%
38.88

Dāvanu komplekts ādas kopšanai

Lieliska iespēja pasniegt skaistu un atmiņā paliekošu Dāvanu komplektu ādas kopšanai. Izvēlieties iemīļotākos produktus aromātiskam un maigam rituālam un iegūstiet veselīgu, elastīgu, attīrītu un pilnvērtīgi pabarotu ādu. Dāvanu komplektā ietilpst 4 produkti:
gift box aromatic home SPA with body cream vegan fox
Dāvana sievietei ādas kopšanai
-20%
18.80

Aromātiskais dāvanu komplekts

Lieliska iespēja saņemt skaistu un atmiņā paliekošu Aromātisko Dāvanu komplektu. Izvēlieties iemīļotākā aromāta produktus veselīgai, attīrītai un pilnvērtīgi pabarotai ādai. Dāvanu komplektā ietilpst 4 produkti:
Dāvanu komplekts sievietei no Vegan FOx Ziemassvētkos
Dāvanu komplekts sievietei no Vegan FOx Ziemassvētkos
-20%
13.2831.84

Sievišķīgais dāvanu komplekts

Lieliska iespēja pasniegt svētkos vai īpašos notikumos romantisku un atmiņā paliekošu Dāvanu komplektu. Dāvana sievietei ar iespēju izvēlieties iemīļotākos produktus ādas kopšanas rituālam, kas nodrošinās patīkamas sajūtas un veselīgu, attīrītu un pilnvērtīgi pabarotu ādu. Dāvanu komplektā ietilpst 2 produkti pēc Jūsu izvēles:
Dāvanu komplekts ar gaišu Kosmētikas somiņu
Dāvanu komplekts sievietei ar Kosmētikas somiņu
-30%
36.2648.86

Dāvanu komplekts ar gaišu kosmētikas somiņu

Dāvanu komplekts ar gaišu kosmētikas somiņu ir sievišķīga un atmiņā paliekoša dāvana svētkos vai īpašos notikumos. Sakomplektē ar iemīļotākiem Vegan Fox produktiem ādas kopšanai, kas nodrošinās patīkamas sajūtas un veselīgu, attīrītu un pilnvērtīgi pabarotu ādu. Dāvanu komplektā ietilpst kosmētikas somiņa un 2 Vegan Fox produkti pēc izvēles:
Dāvanu komplekts vīrietim ar Kosmētikas somiņu
Dāvanu komplekts vīrietim ar Kosmētikas somiņu
-30%
32.6248.86

Dāvanu komplekts ar tumšu kosmētikas somiņu

Dāvanu komplekts ar tumšu kosmētikas somiņu ir praktiska un atmiņā paliekoša dāvana svētkos vai īpašos notikumos. Sakomplektē ar iemīļotākiem Vegan Fox produktiem ādas kopšanai, kas nodrošinās patīkamas sajūtas un veselīgu, attīrītu un pilnvērtīgi pabarotu ādu. Dāvanu komplektā ietilpst kosmētikas somiņa un 2 Vegan Fox produkti pēc Jūsu izvēles:
Vegan Fox Dāvanu kaste
Dāvanu komplekts sievietei no Vegan FOx Ziemassvētkos
-20%
10.2413.28

Labsajūtas dāvanu komplekts

Lieliska iespēja pasniegt svētkos vai īpašos notikumos romantisku un atmiņā paliekošu Dāvanu komplektu. Izvēlieties iemīļotākos produktus ikdienas ādas attīrīšanas, lutināšanas un kopšanas rituālam, kas nodrošinās labsajūtu un aromātisku baudījumu. Dāvanu komplektā ietilpst 2 produkti pēc Jūsu izvēles:
Dāvanu kaste ar izšūtu dvieli Vegan Fox
vegan-fox-gift-box with towel
-20%
17.44

Dāvanu komplekts ar dvieli

Dāvanu komplekts ar dvieli nodrošina lielisku iespēju pasniegt skaistu un atmiņā paliekošu Dāvanu ar pievienoto vērtību. Izvēlieties iemīļotāko dvieļa krāsu ar izšuvuma tekstu un roku krēmu pilnvērtīgi pabarotai ādai. Dāvanu komplektā ietilpst:
face care bundle
Vegan Fox face care bundle 3 steps
-20%
32.2436.24

Komplekts sejai – 3 soļi

Komplekts sejai 3 soļi nodrošina lielisku iespēju izveidot savu sejas kopšanas rituālu, ievērojot 3 vienkāršus soļus ikdienā - attīrīt, mitrināt sejas ādu un lietot kādu papildu kopšanas līdzekli. Izvēlies produktus atbilstoši savam sejas ādas tipam un iegūsti veselīgu un mirdzošu ādu. Komplektā ietilpst:
body care bundle
body care bundle
-20%
27.28

Ķermeņa kopšanas komplekts

Ķermeņa kopšanas komplekts nodrošina lielisku iespēju izveidot savu ādas kopšanas rituālu ar 4 produktiem. Izvēlieties iemīļotākos produktus veselīgai, elastīgai un pilnvērtīgi pabarotai ādai. Komplektā ietilpst:    
Ķermeņa skrubju komplekts Vegan Fox
Ķermeņa skrubju komplekts Vegan Fox
-20%
27.36

Ķermeņa skrubju komplekts

Ķermeņa skrubju komplekts dod lielisku iespēju palutināt sevi ar mājas SPA rituālu - Tu esi pelnījusi parūpēties par sevi nesteidzīgā vannas peldē vai uzmundrinošā dušā un attīrīt savu ādu ar dabīgiem skrubjiem. Pēc skrubju lietošanas ķermeņa āda būs pilnvērtīgi pabarota un mitrināta un vannas istaba piepildīsies ar fantastisku aromātu. Komplektā ietilpst: Iepakojums – tūbiņa no 100% pārstrādātas plastmasas ar alumīnija vāciņu. vegan society
Roku krēmu komplekts no Vegan Fox
Roku krēmu komplekts no Vegan Fox
-20%
19.92

Roku krēmu komplekts

Roku krēmu komplekts ir lieliska iespēja parūpēties, lai Tava roku āda ir maiga jebkurā gada laikā, kā arī palutināt sevi un savus tuviniekus ar brīnišķīgu dāvanu - Tavas rokas ir pelnījušas rūpes un uzmanību. Roku krēmi ir bagātināti ar avokado eļļu, augu ekstraktiem un C un E vitamīniem - perfekta kombinācija, lai mitrinātu, pabarotu un nomierinātu ādu. Komplektā ietilpst: Iepakojums– alumīnija tūbiņas un kartona kastītes. vegan society
hair care bundle
Matu kopšanas komplekts
-20%
16.48

Matu kopšanas komplekts

Lieliska iespēja izveidot savu matu kopšanas rituālu ar šo 2 produktu komplektu. Izvēlieties šampūnu atbilstoši savam matu tipam un kopā ar mitrinošo kondicionieri iegūstiet veselīgus un mirdzošus matus. Komplektā ietilpst:
  • Cietais šampūns – Visiem matu tipiem (ar spirulīnu), Sausiem matiem (ar rozā māliem),  vai Taukainiem matiem (ar melno ogli)/58g;
  • Cietais kondicionieris – Mitrinošs, visiem matu tipiem/ 55g.