Maija - Vegan Fox mamma

Esmu Maija Rieksta-Riekstiņa, daudzbērnu māmiņa un Vegan Fox izveidotāja. Man ir ģimenes uzņēmums, kas ražo ētisku, kvalitatīvu vegānisku kosmētiku. Mūsu produktos nav dzīvnieku valsts izcelsmes sastāvdaļu un nekas netiek testēts uz dzīvniekiem. Produktus ražojam ar rokām, jo tā ir personiskāk.
Es zinu, ka katra jauna diena ir jauna iespēja. Pirms vairākiem gadiem es nenobijos un spēru lielu soli – izkāpu no komforta zonas, pametot lielisku amatu lielā uzņēmumā. Es vēlējos paveikt ko paliekošu, kas saskan ar manām dzīves vērtībām un kur pievienota daļa manas sirds. Tagad ar Vegan Fox kosmētikas produktiem nekautrējoties varu pavēstīt, ka es katru dienu enerģiju, prieku un mīlestību ieguldu darbā, kam pati patiesi ticu.

Vegan Fox ideja

Viss sākās no vienkārša jautājuma – kura kosmētika ir patiesi vegāniska? Draugi lūdza padomus, ko var pirkt un ko labāk nē. Kad sagurums bija piezadzies, buroties kosmētikas produktu sastāvdaļu sarakstos, atnāca pavisam vienkāršā atbilde – jārada pašiem sava, nepārprotami vegāniska kosmētika.
Vajadzēja tik vien kā saņemties un uzsākt veidot uzņēmumu. Domām tiešām ir spēks, jo viss vienkārši sāka notikt – satikām īstos cilvēkus, uzklausījām padomus, atnāca lapsa un pieprasīja sev vietu nosaukumā. Vai tad lapsa ir vegāns?  – Mūsu lapsa ir, jo arī lapsas var būt dažādas, tāpat kā cilvēki.

Stāsts nav tikai par kosmētiku

Mēs esam sava ceļa sākumā. Vegan Fox iedvesmo gan mūs pašus, gan citus. Ejot savu ceļu, katram ir iespēja mainīt šo pasauli, kur cienīgi dzīvo gan cilvēki, gan dzīvnieki. Kosmētikas izvēle ir tikai viens solis, kas parāda mūsu attieksmi un lietas, kas mums rūp.
Vegan Fox savu brīvo laiku un līdzekļus velta dzīvnieku mīļošanai un dabas atjaunošanai un attīrīšanai, lai mums pašiem, mūsu bērniem un dzīvniekiem būtu iespēja dzīvot laimīgāk. Iegādājoties Vegan Fox produktus, Jūs iedvesmojat mūs turpināt iesākto un finansiāli palīdzat izdarīt vairāk darbus apkārtējās vides uzlabošanā.

Grozs