Mēs esam Lapsas draugi
[la_heading tag=”div” alignment=”left” title=”Mēs esam Lapsas draugi.” title_fz=”lg:24px;” title_color=”#343538″ css=”.vc_custom_1594815975024{margin-top: 40px !important;margin-bottom: 60px !important;}”][/la_heading]

Mūsu draugiem no Vegan.lv un Dzīvnieku brīvība ir izdevusies bagātīga ziedojumu vākšanas akcija “Lapsas draugs”, kuras mērķis ir panākt pilnīgu kažokzvēru audzēšanas aizliegumu Latvijā. Regulārajam ziedotāju pulkam ir pievienojušies jauni 302 Lapsas draugi un tam papildu kāds dāsns ziedotājs ir ziedojis 8500 EUR! Nekad iepriekš cīņai pret zvēraudzēšanu nav bijis tik daudz resursu!
Mēs ar lielu entuazismu atbalstījām šo kampaņu un priecājamies, ka ir tādi cilvēki, kam no sirds rūp dzīvnieki un kuri apliecina to ar savu rīcību. Dzīvnieku brīvību tas iedvesmo un dod spēku nenogurstoši strādāt, lai panāktu likuma izmaiņas – iesaistīt un izglītot sabiedrību, sadarboties ar masu medijiem un pārstāvēt dzīvnieku intereses valsts iestādēs un Saeimā.

Kampaņas ietvaros cilvēki tika aicināti arī iesaistīties radoši un mākslinieciski. Cilvēki vizulālās mākslas valodā izteica savas sajūtas par to, kā būtu jādzīvo laimīgām un brīvām lapsām.
Jūsu radošums mūs iepriecina un uzmundrina!

Apskatiet brīnišķīgos radošos darbus:

Uzmundrinoši ir arī tas, ka cilvēkiem nav vienalga. Mūs neatstāja vienaldzīgus jūsu atbildes uz jautājumiem “Kāpēc es esmu lapsas draugs?”, “Kāpēc lapsas vieta ir brīvībā, nevis zvēraudzētavas sprostā?”:

“Esmu lapsas draugs, lai panāktu kažokādu industrijas slēgšanu Latvijā. Mocīt dzīvniekus bezjēdzīgām dekorācijām ir klaja ļaunprātība.”

“Es esmu lapsas draugs, jo neuzskatu ka cilvēks ir tiesīgs izlemt citas radības likteni… un pat nedodot iespēju izglābties…“Radības kronis?!””

“Es esmu lapsas draugs, jo uzskatu, ka nevienai dzīvai būtnei nebūtu jācieš dēļ kaut kā tik bezjēdzīga kā kažokādas. Lapsiņu un citu kažokzvēru mājas ir mežā un viņi visi ir pelnījuši brīvību!”

“Ikvienai dzīvai būtnei ir tiesības uz brīvību. Dzīvnieku izmantošana zvēraudzēšanas nozarē ir netaisna un ļauna. Atstāsim kažokādas pagātnē!”

“Esmu lapsas draugs, jo ir tik daudz alternatīvu kažokādām, kāpēc jāaudzē, lai nogalinātu vai jāmedī prieka pēc?”

“Es esmu lapsas draugs, jo lapsa tāpat kā es mīl brīvību un dabu.”

“Es esmu lapsas draugs, jo lapsiņa, kā jebkura cita dzīva radība, nav pelnījusi ciešanas.”

“Lapsas vieta ir brīvībā, nevis zvēraudzētavā, jo daba tā ir paredzējusi! Nevienam nepatiktu tikt ieslodzītam būrī, tad kāpēc to nodarīt lapsiņai?”

 

Aicinām arī Tevi atbalstīt tās organizācijas, kas dara šo grūto darbu. Pasaules pieredze rāda, ka izmaiņas ir iespējamas, tādēļ kopīgiem spēkiem ļausim tām notikt arī Latvijā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.