Labākais laiks jaunam draugam

Labākais laiks jaunam draugam
[la_heading tag=”div” alignment=”left” title=”Labākais laiks jaunam draugam.” title_fz=”lg:24px;” title_color=”#343538″ css=”.vc_custom_1589448368993{margin-top: 40px !important;margin-bottom: 60px !important;}”][/la_heading]

Aprīlī mēs kopā ar dzīvnieku patversmi Ulubele aicinājām savus sekotājus iesūtīt bildes ar laimīgajiem mīluļiem, kuriem šajā pavasarī ir iespēja pavadīt vairāk laiku kopā ar saviem saimniekiem.
Ideja bija ne vien priecāties par sirsnīgām un mīlestības piepildītām bildēm, bet arī mudināt cilvēkus apdomāt mājdzīvnieku adopciju. Mūsuprāt, šis ir lielisks brīdis, lai realizētu sen lolotās domas par jaunu ģimenes draugu. Ieilgusī dzīvošana mājās spēj ļoti nomākt, tāpēc jaunas dzīvības ienākšana liks ikdienai mainīt krāsas un sirdī iespīdēt siltiem saules stariem.

Te ir tikai dažas no iesūtītajām bildēm un tās izsaka tik daudz – lai šis kalpo par iedvesmu Tev vai kādam, kurš gatavojas adoptēt mājdzīvnieku!

Ja arī Tu zini kādu, kurš būtu gatavs adoptēt mājdzīvnieku, tad parādi viņam šīs sirsnīgās bildes, iespējams tas būs kā impulss rīkoties.
Vai arī rīkojies Tu pats!
Mēs iesakām meklēt savus jaunos ģimenes mīluļus pie mūsu draugiem ulubele.org, taču atceries, ka lēmums par dzīvnieku adopciju jāpieņem atbildīgi, jo tā ir gan mīlestība, gan rūpes vairāku gadu garumā. Ļoti trāpīgi ir Mazā Prinča vārdi: “Mēs esam atbildīgi par to, ko pieradinām.”

Novēlam, lai pēc iespējas vairāk patversmēs mītošie mīluļi atrastu jaunas mājas un gādīgus saimniekus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.