Kā mēs ražojam

Kā mēs ražojam savus produktus:

Mēs ražojam Latvijā!
Mēs ražojam ar rokām!
Mēs ražojam ar sirdi!
Mums ir svarīgi, lai īstie cilvēki atrod īstos produktus!
Kā mēs ražojam? – Sekojam receptūrām un pārbaudām katru izgatavoto partiju. Ražotnē cilvēki strādā un gatavo produktus kā sev pašiem.
Mēs rūpīgi izvēlamies piegādātājus un izejvielas iepērkam tikai no Eiropas Savienības valstīm, kur ar likumu ir aizliegta testēšana uz dzīvniekiem.
Produktu pamatā ir dabīgās eļļas, augu ekstrakti, dabīgie sviesti, C un E vitamīni un citas dabīgās izejvielas.

Reģistrēts Vegan Society

Visi Vegan Fox kosmētikas produkti ir reģistrēti Vegan Society.
Ko tas nozīmē? – Starptautiski atzītā preču zīme apliecina, ka produktos nav no dzīvniekiem iegūtu sastāvdaļu un produkti un to sastāvdaļas nav testēti uz dzīvniekiem. Mūsu uzņēmumam ir izsniegta licence un ir atļauts izmantot Vegan Society preču zīmi uz produkta iepakojuma un produkta popularizēšanai mājas lapā, sociālajos tīklos un reklāmas materiālos.

IESKATIES VIDEO

Iepakojums

Ne mazāk svarīgi par to, kā mēs ražojam savus produktus, ir arī veids, kā tos iepakojam. Iespēju robežās izmantojam vienkāršu iepakojumu – bez krāšņām un liekām kārtām. Zinām, ka draugi, pērkot mūsu produktus, ir apzinīgi atkritumu šķirotāji, tādēļ iepakojumi ir no pārstrādājamiem materiāliem – kartons, PET un alumīnijs.
Jūsu pasūtījumi tiek pakoti rūpīgi un atbildīgi, izmantojam tikai videi draudzīgu iepakojumu – kartonu vai papīru. Arī mūsu Dāvanu kastes ir tikai no kartona, lai jūs nekautrējoties un ar pārliecību variet tās pasniegt saņēmējam.
Mēs ticam, ka dabai draudzīgs produktu iepakojums tuvākā laikā kļūs pieejamāks, lai arī mēs varētu mainīties!

Grozs