Mēs ražojam Latvijā!
Mēs ražojam ar rokām!
Mēs ražojam ar sirdi!
Mums ir svarīgi, lai īstie cilvēki atrod īstos produktus!
Sekojam receptūrām un pārbaudām katru izgatavoto partiju. Ražotnē cilvēki strādā un gatavo produktus kā sev pašiem.
Mēs rūpīgi izvēlamies piegādātājus un izejvielas iepērkam tikai no Eiropas Savienības valstīm, kur ar likumu ir aizliegta testēšana uz dzīvniekiem.
Produktu pamatā ir dabīgās eļļas, augu ekstrakti, dabīgie sviesti, C un E vitamīni un citas dabīgās izejvielas.

Reģistrēts Vegan Society

Visi Vegan Fox kosmētikas produkti ir reģistrēti Vegan Society.
Ko tas nozīmē? – Starptautiski atzītā preču zīme apliecina, ka produktos nav no dzīvniekiem iegūtu sastāvdaļu un produkti un to sastāvdaļas nav testēti uz dzīvniekiem. Mūsu uzņēmumam ir izsniegta licence un ir atļauts izmantot Vegan Society preču zīmi uz produkta iepakojuma un produkta popularizēšanai mājas lapā, sociālajos tīklos un reklāmas materiālos.

IESKATIES VIDEO

Iepakojums

Ne mazāk svarīgi par mūsu produktiem ir veids, kā tos iepakojam. Iespēju robežās izmantojam vienkāršu iepakojumu – bez krāšņām un liekām kārtām. Zinām, ka draugi, pērkot mūsu produktus, ir apzinīgi atkritumu šķirotāji, tādēļ iepakojumi ir no pārstrādājamiem materiāliem – pārsvarā PET un alumīnijs.
Nekautrējamies otrreiz salikt produktus kastēs, ko saņēmām no saviem piegādātājiem. Darām to atbildīgi, izmantojot vien kartonu vai papīru.
Mūsu dušas želejas jau ir nopērkamas ZERO waste veikalos un padomā ir vēl daži produkti, kur iepakojums tikpat kā nebūs vajadzīgs.

Grozs