Dāvanu komplekti

Dāvanu komplekts relaksācijai no Vegan Fox
Dāvanu komplekts relaksācijai un mājas SPA rituāliem no Vegan Fox
-20%
23.36

Dāvanu komplekts relaksācijai

Lieliska iespēja pasniegt skaistu un atmiņā paliekošu Dāvanu komplektu relaksācijai. Izvēlieties iemīļotākos produktus mājas SPA rituālam un iegūstiet veselīgu, elastīgu, attīrītu un pilnvērtīgi pabarotu ādu. Dāvanu komplektā ietilpst 4 produkti:
Vegan Fox kosmetikas produktu Dāvanu kaste
Dāvana sievietei ādas kopšanai
-20%
38.8842.88

Dāvanu komplekts ādas kopšanai

Lieliska iespēja pasniegt skaistu un atmiņā paliekošu Dāvanu komplektu ādas kopšanai. Izvēlieties iemīļotākos produktus aromātiskam un maigam rituālam un iegūstiet veselīgu, elastīgu, attīrītu un pilnvērtīgi pabarotu ādu. Dāvanu komplektā ietilpst 4 produkti:
Sievišķīgais dāvanu komplekts no Vegan Fox
Sievišķīgais dāvanu komplekts no Vegan Fox
-20%
13.2831.84

Sievišķīgais dāvanu komplekts

Lieliska iespēja pasniegt svētkos vai īpašos notikumos romantisku un atmiņā paliekošu Dāvanu komplektu. Dāvana sievietei ar iespēju izvēlieties iemīļotākos produktus ādas kopšanas rituālam, kas nodrošinās patīkamas sajūtas un veselīgu, attīrītu un pilnvērtīgi pabarotu ādu. Dāvanu komplektā ietilpst 2 produkti pēc Jūsu izvēles:
gift box aromatic home SPA with body cream vegan fox
Aromātiskais dāvanu komplekts no Vegan Fox
-20%
18.80

Aromātiskais dāvanu komplekts

Lieliska iespēja saņemt skaistu un atmiņā paliekošu Aromātisko Dāvanu komplektu. Izvēlieties iemīļotākā aromāta produktus veselīgai, attīrītai un pilnvērtīgi pabarotai ādai. Dāvanu komplektā ietilpst 4 produkti:
Dāvanu komplekts ar gaišu Kosmētikas somiņu
Kosmētikas somiņa sievietei no viegli kopjama auduma
-30%
36.2648.86

Dāvanu komplekts ar gaišu kosmētikas somiņu

Dāvanu komplekts ar gaišu kosmētikas somiņu ir sievišķīga un atmiņā paliekoša dāvana svētkos vai īpašos notikumos. Sakomplektē ar iemīļotākiem Vegan Fox produktiem ādas kopšanai, kas nodrošinās patīkamas sajūtas un veselīgu, attīrītu un pilnvērtīgi pabarotu ādu. Dāvanu komplektā ietilpst kosmētikas somiņa un 2 Vegan Fox produkti pēc izvēles:
Dāvanu komplekts vīrietim ar Kosmētikas somiņu
Kosmētikas somiņa vīrietim no viegli kopjama auduma
-30%
32.6248.86

Dāvanu komplekts ar tumšu kosmētikas somiņu

Dāvanu komplekts ar tumšu kosmētikas somiņu ir praktiska un atmiņā paliekoša dāvana svētkos vai īpašos notikumos. Sakomplektē ar iemīļotākiem Vegan Fox produktiem ādas kopšanai, kas nodrošinās patīkamas sajūtas un veselīgu, attīrītu un pilnvērtīgi pabarotu ādu. Dāvanu komplektā ietilpst kosmētikas somiņa un 2 Vegan Fox produkti pēc Jūsu izvēles:
Vegan Fox Dāvanu komplekts sievietei
Labsajūtas dāvanu komplekts
-20%
10.2416.60

Labsajūtas dāvanu komplekts

Lieliska iespēja pasniegt svētkos vai īpašos notikumos romantisku un atmiņā paliekošu Dāvanu komplektu. Izvēlieties iemīļotākos produktus ikdienas ādas attīrīšanas, lutināšanas un kopšanas rituālam, kas nodrošinās labsajūtu un aromātisku baudījumu. Dāvanu komplektā ietilpst 2 produkti pēc Jūsu izvēles:
Dāvanu kaste ar izšūtu dvieli Vegan Fox
vegan-fox-gift-box with towel
-20%
17.44

Dāvanu komplekts ar dvieli

Dāvanu komplekts ar dvieli nodrošina lielisku iespēju pasniegt skaistu un atmiņā paliekošu Dāvanu ar pievienoto vērtību. Izvēlieties iemīļotāko dvieļa krāsu ar izšuvuma tekstu un roku krēmu pilnvērtīgi pabarotai ādai. Dāvanu komplektā ietilpst:
Vegan Fox produktu DĀVANU KARTE
Dāvanu karte
10.00100.00

Dāvanu karte

Dāvanu karte ir elektroniska un sniedz iespēju Dāvanas saņēmējam izvēlēties jebkurus Vegan Fox produktus. Dāvanu karti nosūtam uz norādīto e-pastu. Ja vēlies personiski nosūtīt Dāvanu karti saņēmējam, tad norādi savu e-pastu.