BEZMAKSAS piegāde pirkumiem virs 30EUR!

Aksesuāri

Aksesuāri Jūsu ikdienas rutīnas atvieglošanai un produktu ērtākai lietošanai.

Dāvanu komplekts ar gaišu Kosmētikas somiņu
Kosmētikas somiņa sievietei no viegli kopjama auduma
-30%
36.2648.86

Dāvana ar gaišu kosmētikas somiņu

Dāvana sievietei ar gaišu kosmētikas somiņu ir sievišķīga un atmiņā paliekoša dāvana svētkos vai īpašos notikumos. Sakomplektē ar iemīļotākiem Vegan Fox produktiem ādas kopšanai, kas nodrošinās patīkamas sajūtas un veselīgu, attīrītu un pilnvērtīgi pabarotu ādu. Dāvanu komplektā ietilpst kosmētikas somiņa un 2 Vegan Fox produkti pēc izvēles:
Dāvanu komplekts vīrietim ar Kosmētikas somiņu
Kosmētikas somiņa vīrietim no viegli kopjama auduma
-30%
29.9648.86

Dāvana ar tumšu kosmētikas somiņu

Dāvana ar tumšu kosmētikas somiņu ir praktiska un atmiņā paliekoša dāvana svētkos vai īpašos notikumos. Sakomplektē ar iemīļotākiem Vegan Fox produktiem ādas kopšanai, kas nodrošinās patīkamas sajūtas un veselīgu, attīrītu un pilnvērtīgi pabarotu ādu. Dāvanu komplektā ietilpst kosmētikas somiņa un 2 Vegan Fox produkti pēc Jūsu izvēles:
Kosmētikas somiņa sievietei no viegli kopjama auduma
Kosmētikas somiņa sievietei no viegli kopjama auduma
30.00

Kosmētikas somiņa sievietei

Kosmētikas somiņa sievietei noderēs ceļošanai un ir lieliska un praktiska dāvana svētkos - eleganta, sievišķīga un ērta. Pieejama 3 gaišās krāsās - baltā, bēšā vai sinepju dzeltenā. Kosmētikas somiņa ir izgatavota no viskozes trikotāžas auduma, kas nesaveļas un ir viegli kopjams. Somiņas iekšpusē ir odere un kabatiņas abās pusēs. Ražota Latvijā no Albertina butik audumu atgriezumiem. Izmērs: 18 x 26 x 6,5 cm.
Kosmētikas somiņa vīrietim no viegli kopjama auduma
Kosmētikas somiņa vīrietim no viegli kopjama auduma
30.00

Kosmētikas somiņa vīrietim

Kosmētikas somiņa vīrietim vai sievietei noderēs ceļošanai un ir lieliska dāvana svētkos - ietilpīga, praktiska un ērta. Pieejama 3 tumšās krāsās - melnā, pelēkā vai tumši zaļā. Kosmētikas somiņa ir izgatavota no viskozes trikotāžas auduma, kas nesaveļas un ir viegli kopjams. Somiņas iekšpusē ir odere un kabatiņas abās pusēs. Ražota Latvijā no Albertina butik audumu atgriezumiem. Izmērs: 11 x 20,5 x 13 cm.
cotton mesh bag for solid shampoo shampoo bar
cotton mesh bag for solid shampoo shampoo bar
4.80

Kokvilnas maisiņš cieto produktu glabāšanai

Uzglabājiet cieto šampūnu plānā maigas kokvilnas maisiņā, kas nodrošina ērtu šampūna lietošanu, neizņemot to no maisiņa. Pēc lietošanas pakariniet dušā vai citā vietā vannas istabā un ļaujiet nožūt kopā ar šampūnu, lai cietais šampūns nekļūtu mīksts un kalpotu ilgāku laiku. Roku darbs, 100% organiska kokvilna.        
Alumīnija trauciņš
2.20

Alumīnija trauciņš

Alumīnija trauciņš nodrošina iespēju paņemt līdzi savu iemīļotāko cieto kosmētikas produktu. Trauciņš ir ideāli piemērots cieto šampūnu, kondicioniera vai citu cieto kosmētikas produktu ērtai un drošai pārvadāšanai un uzglabāšanai. Ļoti noderīgs, dodoties ceļojumā, brīvdienās vai uz sporta zāli. Atbilst visu Vegan Fox cieto produktu izmēram, ar skrūvējamu vāciņu.
natural loofah for solid shampoo shampoo bar
natural solid shampoo shampoo bar all type hair vegan fox hand made
1.00

Lufa cieto produktu glabāšanai

Lufa ir īpaši piemērota cieto kosmētikas produktu vai ziepju glabāšanai un žāvēšanai, tā ir 100% dabīga un dabai draudzīga. Cietajiem kosmētikas produktiem ir ļoti svarīgi ļaut nožūt starp lietošanas reizēm, tas ļauj produktiem tik ātri neiztērēties, jo tie neizmirkst mitrumā. Lufa ir vīteņaugs, kas izžūstot kļūst līdzīga švammei. Tā ir plaši sastopama tropu un subtropu reģionos, izskatā līdzinās gurķim, tādēļ to mēdz saukt arī par augu sūkli vai švammes gurķi.