10 000 soļu pretim kustību priekam

10 000 soļu pretim kustību priekam
[la_heading tag=”div” alignment=”left” title=”10 000 soļu pretim kustību priekam.” title_fz=”lg:20px;” title_color=”#212123″ css=”.vc_custom_1625074302085{margin-top: 20px !important;}”][/la_heading]

Veselīgs un aktīvs dzīvesveids ir daļa no Vegan Fox vērtību sistēmas, tāpēc šomēnes vēlamies Tevi iepazīstināt ar satura veidotāju un aktīva dzīvesveida piekritēju – Kristīni Beitiku.
Kristīne pati sevi dēvē par veselīga un laimīga dzīvesveida entuziasti. Viņa ir izaicinājuma #kustiesvairākjūtieslabāk aizsācēja. Šī izaicinājuma mērķis ir ikdienu noiet 10 000 soļu, tādējādi iedvesmojot un iemācot mīlēt kustību prieku. Kā Kristīne  pati stāsta:

,,Ideja par kustību prieku katru dienu kopā ar domubiedriem visā Latvijā radās no mīlestības pret Latvijas skaistajiem dabas skatiem un atpūtu dabā. Tā tapa soļu izaicinājums jeb 10 000 soļu svaiga gaisa katru dienu.”

[la_heading tag=”div” alignment=”left” title=”Izaicinājuma #kustiesvairākjūtieslabāk mērķi:” title_fz=”lg:20px;” title_color=”#212123″ css=”.vc_custom_1625076583431{margin-top: 20px !important;}”][/la_heading]

✔ pulcēt domubiedrus, kuri vēlas ikdienā ieviest vairāk kustību;

✔ izveidot jaunu ieradumu ceļā uz veselīgu dzīvesveidu;

✔ dalīties ar brīnišķīgām pastaigu vietām un dabas skatiem tepat Latvijā;

✔ iepazīt jaunas vietas un cilvēkus.

[la_heading tag=”div” alignment=”left” title=”Kāpēc tieši 10 000 soļu?” title_fz=”lg:20px;” title_color=”#212123″ css=”.vc_custom_1625075898370{margin-top: 20px !important;}”][/la_heading]

Atbilde ir pavisam vienkārša – šis ir optimāls kustību minimums dienā, ko spēj paveikt jebkura vecuma vesels cilvēks. Tas ir lielisks sākums, lai saglabātu veselību un iekustinātu ķermeni un fizioloģiskos procesus. Turklāt tas esot pa spēkam ikvienam.
Jau jūlijā Kristīne kopā ar vairāk nekā 40 entuziastiem svinēs gadu izaicinājumā. Kopumā gan ikdienas soļotāju ir vairāk, bet apmēram 40 ir tādu, kuri nav izlaiduši nevienu dienu kopš 2020. gada 2. jūlija. Šī gada laikā viņi ir sasnieguši kustību prieku, iemantojuši jaunu un spēcīgu ieradumu, kas ne tikai uztur labu fizisko formu, bet sniedz emocionālu resursu ikdienai.

,,Tieši esot kustībā, rodas jaunas idejas, domas sakārtojas un endorfīni uzlādē.”

Kristīne atklāj, ka liela nozīme šīs kustības veiksmes stāstā ir mīlestībai pret Latvijas dabas daudzveidību, kas rosinājis aicināt arī citus doties laukā, būt pie dabas un izaicināt sevi katru dienu noiet vismaz 10 000 soļu, lai justos labāk. Izaicinot sevi un motivējot citus, Kristīne ir iemācījusies disciplinēt sevi un katru dienu ieplānot vismaz stundu sev. ,,Man tas ir laiks, kurā prioritizēju sevi, baudu skaisto dabu, rodu prieku par ikdienas sīkumiem un rūpējos par savu labsajūtu. Tas palīdz sakārtot domas, un ticu, ka kustību mīlestība ir tikai pašā plaukumā! Redzu to savā dzīvē ilgtermiņā. Es mīlu to, ko daru, un laba pašsajūta un dzīvesprieks ir kā lielākā balva. Brīžos, kad piezogas slinkums vai ir nomākts garastāvoklis, nemaz nedrīkstu padoties, jo zinu, ka pēc pastaigas jutīšos daudz labāk, savukārt ķeksītis īpaši izaicinājumam veidotajā kalendārā būs kā papildu dzinulis turpināt un iet uz garākā izaicinājuma Latvijā godu.”

Kristīne praktizē veselīgu un laimīgu dzīvesveidu, un viņas stāsts ir par dzīvi saskaņā ar sevi. Tieši šo atziņu viņa katru dienu māca saviem domubiedriem un sekotājiem: ,,Sapratu, ka vislielāko prieku gūstu no kustības, esot dabā, vērojot laikapstākļu un gadalaiku izmaiņas. Un to visu var vērot garās pastaigās, pēc kurām jūtos uzlādēta visai dienai. Vēlējos ar šo sajūtu dalīties un iedvesmot vēl citus prioritizēt sevi un ieviest ikdienā garas pastaigas dabā, kas sniedz gandarījumu gan ķermenim, gan prātam.”

,,Tā nav tikai dabas baudīšana mērķtiecīgās, garās pastaigās sakārtojas domas un atrisinās jautājumi, kas iepriekš noslogoja prātu.”

Arī Tev ir iespēja pievienoties šim izaicinājuma un gūt labsajūtu no kustību prieka. Viss, kas Tev jādara, ir jāpiesakās #kustiesvairākjūtieslabāk domubiedru grupai, kur sastapsi līdzīgi domājošus cilvēkus, varēsi dalīties ar saviem sasniegumiem, atradīsi papildu motivāciju un pat kārdinošas balvas no kustības aktīvajiem draugiem un atbalstītājiem. Turklāt pievienojoties izaicinājumam, iegūsi ne tikai kustību prieku, bet arī pulka domubiedru, kuri dalīsies ar brīnišķīgām pastaigu vietām Latvijā un iedvesmos kustēties.

Arī Tu to vari – pievienojies izaicinājumam, soļo kopā un sajūti kustību prieku!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.